Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple garancia lejárta után...

Apple garancia lejárta után javít gyári hibás készüléket?

Figyelt kérdés
pár nappal járt le a garancia a készülékre, iphone 4 ről van szó! besárgult a kijelzője, utána néztem és gyári hibáról van szó... cserélik utána vagy javítják díjmentesen a készüléket ha bebizonyosodik h az ő hibájuk?
2012. máj. 7. 10:48
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Alma terén nincs tapasztalatom az ilyen esetekkel de általában a garancia letelte után nem nagyon szokták bevállalni az ingyenes (garanciális) javítást.

De szerintem minél előbb kezd el intézni, szerintem minél messzebb leszel a garancia végétől annál nehezebb dolgod lesz.

2012. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nincs. ami letelt, az letelt sajnos. garancia az pont az olyan dolgokra vonatkozik, ami gyári hiba(mert hát ami rendeltetés szerű használat közben meghibásodik, az végülis gyártó hibája).
2012. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!