Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung OMNIA 7-re internet-me...

Samsung OMNIA 7-re internet-megosztó progi?

Figyelt kérdés
nem tudom megosztani a netem és progit se találok pedig lehet windows phonera elvileg. valaki segítsen lécci!

2012. máj. 7. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak unlock után megy a net sharing.
2012. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így van, ha unlock-olod, utánna fel tudsz rá tenni egy ilyen okosságot, bár állítólag valaki megkapta frissítésben, de mikor nekem volt, én se kaptam meg.
2012. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi előnye van még mellé, hogy lesz usb mass storage mód, és megy majd a BT-on való küldés-fogadás.
2012. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értelmes választ, könnyebb megoldást még mindig nem találtam..
2012. jún. 11. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Több, mint 1 hónapod volt arra, hogy utána nézz magad is annak, amit most kb. fél perc alatt előhalásztam neked a netről.Egy kis google senkinem sem ártott még.


[link]

2012. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*senkinek
2012. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vágom az angolt, ha lefordítaná valaki (nem google fordító) akkor talán még meg is próbálkoznék vele..
2012. jún. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!