Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a Samsung...

Miért nem kapcsol be a Samsung Galaxy mobilom? Csak a "Samsung" villog a képernyőn.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Le van merülve.

Nálam is így van, amikor alacsony az akkufeszültség, akkor kikapcsol, és ha bekapcsolod, akkor ezt írja ki.

Nekem még alatta kis betűvel annyit ír, hogy "Töltesse fel"

2012. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ahogy elnéztem a teszteken, az S1-nek pl. 1 perc kell mire betölt... Eleget vártál rá ?
2012. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is addig jutott el Galaxy Mininél, szoftverhiba miatt.
2012. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

10 perc alatt csak be kéne kapcsolnia...

mit tudok csinálni ha szoftverhibás???

2012. máj. 8. 09:36
 5/7 anonim válasza:
Elviszed szakszervízbe. Ha van rá garanciád, akkor mázlid van, ha nem, akkor is csak pár ezer forint. Valószínüleg újra fogják telepíteni a szoftverét.
2012. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikeresen kitégláztad a telefonod. Ha van recoveryd mázlid van
2012. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mile89 válasza:
Hello! nekem is ugyan ez a bajom, bekapcsolom, kiírja hogy samsung galaxy young s3650, utána bevillog a samsung felirat majd az egész előről megy, fel van töltve teljesen de egyszerűen nem hozza be a menüt.
2014. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!