Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki azolcsosag....

Rendelt már valaki azolcsosag.hu weboldalról bármit? Olcso meg minden, de nem tűnik túl megbízhatónak, nem lehet utánvéttel fizetni garancia? Stb. Esetleg van valakinek tapasztalata az oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 14:28
 1/3 anonim válasza:
Én eddig szinte csak rosszat hallottam az oldalról, ha van felesleges pénzed kísérletezgetni vásárolj, én nem tenném :)
2012. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én alapból nem vennék ilyen olcsó utánzatos, meg csoda 2 sim kártyás telókat tv antennával stb. ha 2 simkártyás telefon kell, van a samsungnak is, nokiának is, ha iphone kell, akkor eredetit kell venni. illetve minden egyéb, de ezeket valószínű ebay-ről rendelik kb töredék áron, és azért ennyire olcsóak. ebből jön az, hogy rendelik kínából(ahogy írják nagyon diplomatikusan: "külföldi cégtől"), aztán 20 napból 30 nap lesz, vagy esetleg meg se érkezik, mert ázsiai posta teljesen megbízhatatlan. a pénzednek meg annyi, ők viszont visszakérik, mert aki gyakorlott ebay-es vásárló, az tudja, hogy az ázsiai eladók nagy része becsületes, és ha írunk nekik, hogy nem érkezett meg, visszaküldik a pénzt.
2012. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv.Én kétszer rendeltem az oldalról mind a kétszer megkaptam négy héten Bellül. A telefonok amiket rendeltem két éve még mindig kitűnően működnek.

Garancia ha jól tudom mindenre három hónap.

Szóval szerintem nyugodtan rendelj.

2012. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!