Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha a telenor-os...

Mit tegyek, ha a telenor-os telefon nem akarja felismerni a pannonos kártyát?

Figyelt kérdés
Elvileg pannon/telenor hálozati, micro simes. Így fogtam a simet és szikét és a leírt paraméterek szerint kivágtam, hogy beleférjen. A simnek nem lett semmi baja, régebbi telefonban ugyanúgy működik. Az új viszont nem ismeri fel, azt mondja nincs benne sim kártya. De ha működés közben kihúzom, akkor tudja, hogy a sim el lett távolítva, ezért újraindul. Mi lehet a probléma, szerintem tovább már nem nagyon lehet vágni. Lehet, hogy mégse támogatja a hálózatot?

2012. máj. 7. 17:11
 1/1 A kérdező kommentje:

Üdv, nekem is ez volta problémám mikor lett egy olyan telefonom, ami mcrosimet igényelt. Roppant egyszerű, a szikével nem elég az oldalán levágni a megadott paraméterek szerint, teljesen jól kell, hogy a fém részében az a 3 "vájú" a 3 érintővel rendesen érintkezzen. Ez azt jelenti... hogy nem baj, ha belevágsz a fémbe, sőt, bele is kell vágni, hogy elférjen és legyen rendesen érintkezés.


Amúgy meg köszönöm a sok segítséget b.meg. Látom csak mert nem szex kategóriába tettem fel kérdést már le se vagyok sz.rva bogyókák.

2012. nov. 25. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!