Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Diva készülékem...

Samsung Diva készülékem leszeretném cserélni valamilyen ehhez hasonló nőies telefonra, Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából mik az elvárásaid?

Mit tudjon, mekkora legyen, milyen színű legyen(bár gondolom valami csajos), mennyit akarsz erre áldozni, mik legyenek a legfőbb tulajdonságai, és általában mire használnád.


Ezek tudatában többet többfélét is tudnak majd ajánlani.

2012. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Max 40-45ezer,ne legyen túl nagy,feketén kivűl bármilyen színű lehet,telefonálás,sms,netezésre,zene hallgatásra esetleg fényképezésre
2012. máj. 7. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Sony Ericsson Xperia Mini esetleg?! Fehér kivitelben van+ rózsaszín hátlappal.

40 Ezer körül mozog az ára, és remek kis telefon.

2012. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért ez a legjobb és legcsajosabb okostelefon, amit találtam.
2012. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem is ez tetszett meg elöször,t-mobilban voltam bennt és aztmondták,hogy kifutott termék:S:(
2012. máj. 7. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:

nem kifutott

bőven megfelel az elvárásoknak

és nincs rá panasz

fehérben nőies

2012. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez mit szólsz?

Ez is egy remek kis telefon, de a lehet nagyobb, mint a "ne legyen túl nagy" kategória.

2012. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem aztmondták,hogy kifutatták a régi xperiát és az ujat is csak a prot lehet kapni:S
2012. máj. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!