Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson w580i fast port...

Sony Ericsson w580i fast port csatlakozó csere mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Jó pár éves a telefon (gari már nincs rá), de teljesen müködöképes, csak a fastport csatlakozóját kellene cserélni (alig tudok zenét hallgatni, és töltésnél is vacakolni kell vele hogy érzékelje). Picit koszos az érintkezője (lehet csak ez a probléma??), hogyan tudnám megtisztitani és ez segit-e egyáltalán? Mennyibe kerül egy ilyen és GSM-ben mennyiért cserélik ki nekem? Otthoni szétszedegetésre nem szeretném rászánni magam mert nem akarom tönkrevágni. Köszi mindenkinek

2012. máj. 8. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én hegyes grafitceruzával tisztítottam annakidején, azóta is működik mindkét ilyen telefonom (egyik 6 éves, másik 4). Még régebben olvastam itt, talán 2000 ft körül van a csere - nem biztos, hogy megéri, az egész telefon piaci értéke is ekörül van.
2012. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!