Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fülhallgatóm elszakadt pont a...

Fülhallgatóm elszakadt pont a hangkimenetelnél. Meg lehet valahogy javítani? :O nem szeretnék újat venni. :S

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet. Vidd el a Media Markt-ba!


levantes

2012. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Media Markt-ba javítják? amúgy engem is érdekel ilyesmi, nekem skullcandy fejhallgatóm van hasonló helyzetben, nemhiszem, hogy a vezeték tört meg, csak gondolom belül csatinál a forrasztás elengedte.
2012. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok róla hogy fülhallgatót javítanának. Olyan vékony szalagjai vannak, amiket nagyon nehéz forrasztani, meg az utána megint könnyen el fog szakadni.

Próbálj utánna nézni, de szerintem nem javítják. Relatív olcsón lehet venni normális fülhallgatót. (nyilván függ mire van igény. :-) )

2012. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!