Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb a samsung galaxy...

Melyik jobb a samsung galaxy gio vagy a samsung galaxy y?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gio!
2012. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gio, de az is rossz telefon. Ne vegyél ilyen szemetet, 100 ezer alatt tilos Samsungot venni.
2012. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy rossz, még a Mini sem lassú!
2012. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jobb a GIO. Itt vannak a tulajdonságaik:

GIO: [link]

Y: [link]

2012. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne az, szemét az összes olcsó Samsung. A helyedben eltitkolnám, hogy olyanod van, ne égesd magad, hogy szemetet vettél.
2012. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most olyan vagyok, mint A gladiátorból a Maximus, csak én nem a földből, hanem az éter szagából érzem, hogy itt még háború lesz.:D


Kérdező:

Egyébként ennyi pénzért vannak sokkal jobb telefonok is, hadveres és szoftveres szempontból is, nem értem, hogy miért ezt a kettőt nézed, de a kettő közül a Gio egyértelműen jobb.

2012. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez van, sokan a galaxy névnél tovább nem jutnak...


Ha az s2 is galaxy, az olcsók is csak jók lehetnek...

2012. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bp1985 ***** válasza:
Minek kell minden egyes kérdésbe leugatni, fikázni a telefonokat? Nem tudtok olvasni? Felrakott egy kérdést, hogy melyiket vegye meg. Nyílván ezek tetszenek neki. Az meg baromság, hogy a gio égő... Esetleg neked olyanod van, és tudod, hogy mit tud? Nyomkodtad? A kérdésre is érkezzen válasz, ne csak az se huszárok fikázása. A kettő közül gio.
2012. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bp1985 ***** válasza:

Ha az s2 is galaxy, az olcsók is csak jók lehetnek...


Az s2 pont egy hulladék:)

2012. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyomkodtam, mindet. Nem alaptalanul szarozom le azt, amit leszarozok. Neked meg már mondtam, hogy a mi felelősségünk lebeszélni őket a fos Samsungokról, mert minden egyes eladott telefonnal csak ők erősödnek, és az elméletük alátámasztást nyer, hogy mindenki hülye és a szart is el lehet adni drágán...
2012. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!