Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon mit...

LinuxPower kérdése:

Androidos telefonon mit törölhetek?

Figyelt kérdés

Melyek azok a (gyári) alkalmazások, amik mindenképp kellenek a telefon működéséhez? Illetve:


Ha a „Fájlok” alkalmazást törlöm, attól még az Astro továbbra is működni fog? Ha a gyári böngészőt törlöm, az Opera Mobile továbbra is működni fog? Ha az E-mail-t törlöm, a Gmail továbbra is működni fog?

A GTalk, Hírek és időjárás, Helyek, Koordináták, Letöltések, Keresés, Navigáció, Quickoffice, Samsung Apps, Social Hub, Számológép, Térkép, Voice Search nevű alkalmazások nélkül is elindulna a telefon?

A Samsung kezdőoldal nélkül működik a GO Launcher?


Csak azért kérdem, mert nem akarok olyat törölni, amit nem kéne! Galaxy Mini-t használok.



2012. máj. 8. 19:56
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rootolni kell hozzá a telót. Nem is ez a kérdés, hanem az, hogy miket nem szabad törölni?
2012. máj. 8. 20:28
 12/40 anonim ***** válasza:
91%
Tudjuk, hogy tudod, csak a két válaszadó nem tudta az előző oldalon, gondolom nekik szólt.
2012. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Ja, ok.
2012. máj. 8. 20:31
 14/40 anonim ***** válasza:

Szedd le az uninstaller pro-t.


Ott az összes fájl, alkalmazás, minden fel lesz sorolva, ami a telefonodon van, fut, satöbbi.

Ami mellett sys felirat van, azt nem érdemes, ami mellett kuka ikon van, az mehet a fenébe, ha te is úgy gondolod, hogy kukába való.


Illetve a widgetek is sys fájlban vannak, szóval, ha nem kell, akkor azokat is dobálhatod kifelé.


De előtte egy backup nem árt.

2012. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 >_< válasza:
10%
Újból írom: ne törölj.
2012. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
De én nem is akarok ész nélkül mindent törölni, csak azt, ami nélkül uyganúgy vígan megy az Android a telómon, de nekem teljesen felesleges vagy találtam nála 1000x jobbat (pl. számológép - RealCalc, böngésző - Opera)
2012. máj. 8. 20:46
 17/40 A kérdező kommentje:
Ha egy alkalmazást lefagyasztok Uninstaller Pro-val, akkor azza nem teszek semmilyen kárt, ugye?
2012. máj. 8. 20:49
 18/40 anonim ***** válasza:

Nem, csak passzív állapotba nyomod át.Szóval ott lesz a ramban, ott lesz a telefonon, csak működni nem fog épp.A következő bekapcsolásik, vagy rebootolásig, akkor ugyanis a rendszer automatikusan újraindít mindent.


Egyébként ha ilyen gyári appokat akarsz törölni, hogy, számológép, meg facebook widget, meg egyéb apámf*sza, azt törölheted, attól nem lesz baja a telefonnak.

De előtte mindenképp menjen a backup, mielőtt belevágsz arra az esetre, ha esetleg később meggondolod magad.

Bár factory reset után úgyis visszajön minden app.

2012. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
És ha olyan alkalmazást fagyasztok, ami kell a rendszer működéséhez, akkor újraindítom, és mintha semmi sem történt volna?
2012. máj. 8. 21:08
 20/40 A kérdező kommentje:
A Fájlok, gyári böngésző, E-Mail, GTalk, Hírek, Helyek, Koordináták, Letöltések, Keresés, Navigáció, Quickoffice, Samsung Apps, Social Hub, Számológép, Térkép, Voice Search, TouchWiz Launcher (Samsung kezdőoldal) alkalmazásokat sikeresen töröltem, és (eddig) semmilyen hibát nem tapasztaltam!
2012. máj. 8. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!