Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC Desire S készülékem 5...

A HTC Desire S készülékem 5 hónapos, kicsit karcos a képernyője, nincs hozzá tartozék, csak töltő. Mennyit érhet? És mire érdemes cserélni?

Figyelt kérdés
Független, GSM-es
2012. máj. 8. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel 5 hónapos, gyanítom talán van még rá valamennyi garancia.De mivel a kijelző nem tökéletes állapotban van, és a tartozékok is elég szegényesek, így 55-60 környékére tudom belőni.

De ez függhet attól is, hogy van-e rá garancia, vagy nincs.


Hirdesd meg hardverapródon, ott gyorsan el fog kelni.

2012. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző minden szavával egyetértek.

Ha cserélni akarsz te tudod, hogy neked mi a jó.

Én mindenképp csak Androidos és csak HTC készüléket vennék, de pl. te pont egy ilyet adsz el, szóval nem tudom milyet akarsz.

2012. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát énis egy másik HTC-re gondoltam, vagy eladom és a pénzből és még hozzápótolva vennék egy samsung s ii-t valami olcsóbb félét. :)
2012. máj. 9. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz másik HTC-t?

ICS erre is van, hardveresen nem rossz, kb ugyanaz.

Na jó, van különbség, de akkor én alapból nem vettem volna meg, eladni aztán újat venni, kicsit hülyeségnek tartom.


Samut nem vennék a helyedben, de te tudod.

2012. máj. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!