Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha t-mobilos vagyok akkor...

Ha t-mobilos vagyok akkor ingyenes a facebook? De csak hogyha úgy írom be h 0facebook.com? Vagy ez mindegy?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 22:04
 1/10 anonim válasza:

0.facebookkal ingyenes, képeket nem nézhetsz vele különben elkezdi számolni az adatforgalmat.

és persze amíg tölti a facebookod az is generál valamennyi adatforgalmat szóval ha használod ne lepődj meg mert párszáz forintot össze lehet facebookozni "ingyenesen" egy hónap alatt.

2012. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért 0.facebook.com, mert ez jelzi ingyenességét (nincs kép, videóbeágyazás, leegyszerűsített). Az m. és a sima fb, már a fizetős kategória.
2012. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor szép számlám lesz.. Egy hétig használtam a fb-ot kb napi fél órát, az drága lesz?
2012. máj. 8. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lesz olcsó az biztos... hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérdezz rá mennyit neteztél
2012. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ha a netstarttal használtad a facebookot és onnan nézegettél képeket, linkeket, videókat, akkor kb így számolj:


13,2 Ft/10 kB


Ez a legnagyobb rablás az összes netcsomag közül, úgyhogy kösd fel a gatyót, ha százával nyitogattál meg képeket, és egyebeket.

2012. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebből az következik, hogy 1 MB adatforgalom már 1351.68 Ft.

A gond ott van továbbá, ha esetleg valami androidos, vagy egyéb okostelefonod van, és ezek mellett a háttérben is futott az adatforgalom generálás a különböző szinkronizációk miatt, pl. időjárás, emailek, és egyebek "személyében".

2012. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám felhívni az ügyfélszolgálatot?

Vagy hogyha bemegyek egy t-mobilos boltba és úgy megkérdem, akkor is tudnak nekem válaszolni, ugye?

2012. máj. 9. 12:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Beütöd a telefonodba: 1430 majd a tárcsázó gombot....
2012. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Itt lehet élő emberrel beszélni, vagy ez hogy van? Felhívtam, annyit mondott egy gépes hang, hogy Jó napot kívánok!

Bocsi, hogy ilyen hül*e vagyok, de még sosem csináltam ilyet.

2012. máj. 9. 12:17
 10/10 anonim ***** válasza:

várjál egy picit, néha lassan megy tovább, és igen lehet élő emberrel beszélni

felfog sorolni néhány menüpontot, ott válaszd amelyik talán a legközelebb áll a problémádhoz, és abban az almenüben a 0 megnyomásával kapcsolnak ügyintézőnek

2012. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!