Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate telefonomnak olyan...

ZTE Skate telefonomnak olyan hibája van, hogy nem nyitja meg a képeket, még a saját kamerájával készítetteket sem, ha a galériát nyitom meg, akkor lassan villog a képernyője és kiírja, hogy új albumok és fotók betöltése. Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Más hibát eddig nem vettem észre

2012. máj. 9. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel normális képnézegetőt, pl QuickPic.
2012. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, szerintem egyáltalán nem normális, hogy csak elkezd villogni az egész telefon, mint egy karácsonyfa. Lehet, hogy visszaviszem garanciába, mivel tegnap vettem, csak bíztam benne hogy valamivel meg lehet javítani a gyári képnézegetőt
2012. máj. 9. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Blade nem villogott, de piszkosul lassú a gyári képnézegetője. Azt a képet, amit a QuickPic fél másodperc alatt nyit meg, a gyárival 15 másodperc...
2012. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak tudod, így a névjegyekhez sem tudok képet illeszteni, mert azokhoz a gyári képnézegetőből kell képet választani.
2012. máj. 9. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha leszedsz más képnézegetőt, azzal is ki tudod választani. Nem viccből mondtam.
2012. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okkés, köszi szépen a segítséget. :)
2012. máj. 9. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2012. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, cseréltesd ki.

Egy vadi új telónak semmi sem kellene, hogy ne működjön rendesen.

2012. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!