Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte skate vagy Alcatel ot 995?

Zte skate vagy Alcatel ot 995?

Figyelt kérdés
A T-nél szeretnék venni 50 ezrem van rá.Az alcatel kicsit drágább ezért hajlok a skate felé.Vagy megéri azt a párezer forint többletet?
2012. máj. 7. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Megéri az a kis plusz az Alcatelre.
2012. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megéri.. Alcatel ot-995 sokkal jobb.. Olvasd el mobilarena.hu-n a tesztet.. sokkal jobb mint a zte..
2012. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Alcatel!
2012. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

alcatel!!

ezzel a teloval nagyot lépett

2012. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem is az Alcatel: újabb belső memória 1GB 720p HD kamera 1.4 GHz
2012. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megéri az Alcatel, jobban jársz, ha még rááldozol egy kicsit arra.
2012. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem egy ZTE Blade van most, és már nézegettem, hogy másik ZTE-re váltok... de ha jobban megnézed a Skate nem hoz szinte semmit a Blade-hez képest, csak kb azt, hogy nagyobb. Mostanában találtam rá a 995-re, pont az előbb voltam kicsit megnyomkodni egyet üzletben, és meg vagy ok elégedve vele, azt adja amit elvártam tőle - szerintem egyértelmű az Alcatel OT 995.
2012. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem is alcatel ot 995 és ha az ár a baj, akkor t-mobilenál lehet kapni domino csomagban 49500ért.:) szal ugyanannyi mint a zte csak jobb.
2012. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alcatelt válaszd! Egyik haverom nem rég vett ZTE Skate készüléket! Igen csak megbirkózik 1-2 oldallal és játékkal. A kamerája borzalmas... Igazából az a telefon csak mutogatni jó, mert ugye még is csak 4,3"-as kijelzővel bír. Viszont az Alcatelben ugyan az az 1,4Ghz-es proci van mint pl. a Sony Ericsson Xperia Arc S-ben ami nem egy olcsó készülék (és nem is gyenge). Én is a www.mobilarena.hu oldalt ajánlom, mert ott minden szépen le van vezetve! (hasonlítgasd össze a telefonokat és akkor meglátod). :)
2012. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!