Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki egy fiúnak fehér teló?...

Ciki egy fiúnak fehér teló? :"D mert szerintem nem de több embert meg akarok kérdezni

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Sőt, még "vagányabb" is vagy ha fehér a készüléked.

2012. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem minden esetben... szerintem telefon- és emberfüggő hogy ciki-e vagy nem. A fekete az egyértelmű fiúsabb, a pink meg minden más hülyeség, az egyértelműen cink,de a fehér még a köztes kategória.
2012. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ember színe a fehér!
2012. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak szerintem a fekete meg a fehér gáz! Minimum pinket! :D
2012. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy a fehér telefon ciki egy fiúnak egy baromi nagy hülyeség!! Egyes telefonoknál, mint pl Iphone 4s-nél a fehér szín a legjobb!!!


Levantés

2012. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Manapság nincs olyan hogy ciki már, amikor olyan férfias emberek vannak, mint az emósok, vagy SP :)

Ne butáskodj.Nem az.Nyugodtan vegyél és ne érdekeljen a mások véleménye.

Láttam 3,14nanyaló kiskutyát sétáltató teletetovált gengszter kinézetű kopasz gorillát is.Na az majdnem ciki volt.

2012. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2012. máj. 12. 16:16
 8/8 anonim válasza:

Gondolom 16nál több nem lehetsz:)

Én örülnék egy iphone-nak még rózsaszínben is,de hát nincs rá keret:DD


A színek azok színek.Valaki kitalálta ezeket a baromságokat,hogy melyik szín nőies meg melyik férfias.

Én speciel minden színt szeretek,legalábbis minden színnek van olyan árnyalata,ami tetszik.És olyan is,ami nem.


Amúgy a fehérrel inkább az a gond,nem csak ebben,ruhában,mindenben,hogy nagyon hamar koszolódik,meglátszik rajta,ha használt,stb...

2013. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!