Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szolizni szeretnék a bőröm...

Szolizni szeretnék a bőröm elég fehér. Persze nem akarok csoki lenni csak kis alapszínt. A szoliban eu-s csövek vannak 0.3 asak. Szerintetek ezek is ártalmasak? Szerintem a napnál nem lehetnek rosszabbak. ÉS mennyit ajánlatos?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szolarium hasznalata nem egeszseges, inkabb egy jominosegu barnito kremmel probalkozzon. Ez veszelytelen es eleg jo eredmenyt lehet elerni.
2012. ápr. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A barnító krém nem ér semmit!!Már használtam több fajtát és mindegyiktől foltos lettem!Még az 5000forintos se jó!Én is a szolárium mellett döntöttem,mert én is elég fehér bőrű vagyok alapból.Nem kell túlzásba vinni és nem lesz gond.Eleinte 5percre mentem egy héten 2-szer 3-szor amíg nem értem el kis halványbarna színt és aztán lehet több percre is.10percre egy héten 2szer,aztán 15perc egy héten egyszer.Így fokozatosan szép színed lesz és nem túl barna sem.Hogy megtartsam a színem max.20percre járok de csak azt már 2hetente vagy csak havonta.De ha még nyáron pluszba kifekszel napozni,akkor még kevesebbet kell szolizni.Ahova én járok a szolis is így csinálja évek óta és pont jó színe van és semmi baja,pedig már 50éves körül van...
2012. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Valamilyen szinten mindegyik ártalmas, akárcsak a nap, ezt jól gondolod. De egy-két alkalom nem fogja tönkre vágni a bőröd és nem lesz semmi bajod. Nekem is nagyon fehér a bőröm és én is járok szolizni nyár előtt. Először menj csak 5-6 percre és ezt ismételd meg heti kétszer, majd ha kicsit barnulsz növelheted 1-2 perccel amíg el nem éred a kívánt barnaságot. Én összesen 36 percet jártam. 2x 6 percet az elején, majd mentem 9 percet majd megint 6 és végül 9. Gyönyörű szép barna lettem tőle, szerintem ez pont elég így nyár előtt egy kis löketnek. ; )
2012. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia,

Én is 0,3-asba járok heti 1x12-re! Nem éget, nem leszel piros, nem fogsz leégni! Csak ajánlani tudom!

Már ha 10-12 percet vársz akár a buszmegállóba,már ott le lehet égni simán,úgy gondolom az eu-s sokkal egészségesebb, mint a nap! A szoliba mindenképp használj szoli előtti krémet hogy a bőröd hidratált legyen hiszen akkor barnul a legszebben és foltmentesen Vannak szoláriumozás utáni hidratáló testápolók amik hosszabban tartják a színt amit elértél!Ne csak azért szolizz hogy barna legyél hanem a d vitamin szintedért is, kevesen tudják milyen jótékony hatással bír a szoli! Segít megelőzni a csontritkulást, jó depresszióra is, nőknél mellrák megelőzésére a férfiaknál prosztata rák megelőzésére!

2012. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oksi hát mindenképpen kipróbálom. tavaly is voltam, csak félek , hogy ráncosodik a bőröm,stb.:)
2012. máj. 13. 15:24
 6/6 anonim válasza:
Szerintem csak azoknak ráncosodik,akik túlzásba viszik..heti 15perc nem túlzás hidd el! :)
2012. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!