Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonba nagyobb aksi?

>_< kérdése:

Okostelefonba nagyobb aksi?

Figyelt kérdés

hallottam róla, hogy az eredeti aksik helyett simán lehet vásárolni pl. 3-4000 mAh-s akukat is. Hamarosan lesz új telóm, de még választás előtt állok, ezért nem tudom a pontos méreteket. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. )


Tehát a kérés így szól: hol kaphatok ilyen aksikat viszonylag olcsón, sok típusu telefonhoz, és lehetőleg ne olyanok legyenek amik 5 töltés után belefolynak a mobilomba...



2012. máj. 9. 14:30
 1/4 tetro ***** válasza:
Olcsón szeretnél apró hatalmas kapacitású aksit, ami igazán jó minőségű? sok sikert.
2012. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha olcsó és jó lenne, a gyári telefonodban is olyan lenne.

Vannak speciális aksik (néhány telefonhoz, minek neked sokféle?), dupla, tripla áron, mint egy sima gyári.

Ha majd megvan a telefonod és tudod, hogy milyen, akkor egyszerűbb keresni hozzá!

2012. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első:

Az "olcsó" szó relatív. Nem azt mondtam, hogy 500Ft-ot szánnék rá, hanem arra utaltam, hogy nem vagyok jártas az aksipiacon, ezért ne a legdrágább oldalt linkeljétek be.

2012. máj. 9. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyetlen extended battery power pack, ami használható, és tényleg annyival tovább bírja üzemidővel, mint amennyivel nagyobb a kapacitása a gyári akksinál, az a Mugen Power.


A többi nagy akksi hiába 2-3szor akkora kapacitású, mint a gyári, nem fogja 2-3szor tovább bírni a gyárinal, max 1,5szer.


Viszont ennek az az ára, hogy a Mugen Power telepekért meg is kérik a pénzt.Magyar forintba átszámolva készüléktől függően 15 ezer forintnál kezdődnek, de vannak 20-ért, 20 fölött is.


Mellesleg ha a telefon kicsi, és a gyári akksi 1000 mAh, 1200, 1230, stb, akkor a Mugen sem fog hozzá 3000-eset gyártani, hanem csak 2000, 2200 körül max.Nem azért mert nem tehetnék meg, hanem mert konstrukcióból fakadóan nem lehet.


[link]


Itt tudsz nézelődni, és ott a listájuk is, hogy milyen telefonokhoz árulnak bikább akksit.

Annyi előnye van, hogy a nagy telepekhez hátlapokat is gyártanak, ami még sokszor a gyári minőségénél is jobb.

2012. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!