Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tölthetek a telefonra...

Hogyan tölthetek a telefonra alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Vettem külföldről egy Alcatel OT 927M-t. Van egy Samsung Galaxy Note-m is de kaptam egy sim kártyát és nem akartam emiatt egy másik drága telefont venni ezért külföldről vettem 10000Ft-ért (44 dollár) egy androidos telefont viszont nincs rajta Android Market(Play áruház) ezért nem tudok semmit sem rárakni. Az Android marketen kivül lehet rá alkalmazásokat rakni? Vagy esetleg magát az android marketet rárakni?

2012. máj. 9. 17:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Rájöttem. Az Opera Mobile Store-ból lehet letölteni.
2012. máj. 9. 18:57
 2/2 L.Thomas válasza:
Illetve ha a memória kártyára felpakolsz dolgokat azt is fel tudod telepíteni astroval vagy bármilyen más fájlkezelővel.
2012. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!