Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray miért dobál le az...

Kriszet kérdése:

Xperia Ray miért dobál le az előfizetői hálózatról (nincs térerő, csak segélyhívás)?

Figyelt kérdés

Elolvastam a fórumokat, valaki azt javasolta állítsak be csak GSM hálózatot, mert az jobban elérhető. Ugyan az a probléma. Csak segélyhívás és nem vagyok elérhető. 10 percenként néznem kell, hogy elérhető vagyok-e? A másik: az elejétől kezdve (amióta megvettem) reggel amikor bekapcsolom, már sárga háromszöggel indul és a térerő át van húzva pirossal. Kérdeztem a szervizben, hogy ez normális-e, de nem tudtak konkrét választ adni! Beütöm a pinkódot, pár másodperc és talál hálózatot, de minden alkalommal regisztrálja a telefont! Ettől is megőrülök. A múltkor 6 órára!!!! fagyott meg a telefonom. Se kikapcsolni, semmit nem tudtam kezdeni vele (az akkut direkt nem akartam kiszedni belőle). A másik baj, ha mégis talál hálózatot automatikusan nem áll át, állandóan regisztrálni akar. A régebbi telómon legalábbis automatikusan csinálta. Sosem maradtam hálózat nélkül! Bevittem a szervizbe, frissítették (nem tudtam meggyőzni őket, hogy szerintem ez nem megoldás) és lőn. Már aznap este elhagyta a hálót, nem is egyszer. Ma újra visszaviszem. A válaszokat azért várnám, hogy ne nézzenek madárnak. A szervizben összefutottam egy fickóval, új HTC-vel hadakozott, egyértelmű kijelző hibával, amit a gyártó is elismert. Ő azt mondta talán a telefon alaplapja lehet hibás valamilyen módon. Tulajdonképpen az zavar, hogy ha nincs megoldás, akkor belemagyaráznak valamit és ott leszek egy számomra használhatatlan telóval, amin hol lesz térerő, hol nem. A helyzet az, hogy nem csak egy helyen csinálja velem ezt, hanem szinte bárhol és naponta többször. Szerintem ez abnormális működés.

Plusz info: semmi plusz progi nincs telepítve a telefonra. Wifin netezek, zenét hallgatok rajta, sms-ezek....szóval semmi extra. Ja és a simem más telóban koccanás nélkül működik. Ugyanott ahol én elvesztem a hálózatot, másnak van (ugyan az a hálózat). Teljesen tanácstalan vagyok. A teló gyári beállításai vannak érvényben.

Nagyon várom a véleményeket, javaslatokat. Kriszet


2012. máj. 10. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki az antenna modult.
2012. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!