Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ifileba nem találom a powerman...

Ifileba nem találom a powermanagement. Bundle menüpontot (iphone)?

Figyelt kérdés

ugyanugy csináltam ahogy irja a feladat procit akarom a tényleges sebeségére tenni hogy ezt vajon mért nem találom ?



Megnyítjuk az iFile és menjünk a: System/Library/System/System Configuration/PowerManagement. bundle/

2. Itt találunk egy mappát, a neve: „com. apple. SystemPowerProfileDefault. plist”

3. Át kell nevezni ezt a mappát az iFile-val azért hogy az iPhone ne találja meg pl erre: „SystemPowerProfileDefaultBACKUP. plist”

4. Újraindítjuk a telefont és kész. Ekkor már a proci az eredeti paraméterei szerint dolgozik.


2012. máj. 10. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
jó kérdés. viszont engem is érdekelne. mennyivel tud javítani rajta az a 200 Mhz különbség?
2012. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat biztos tud mivel azse mind1 egy 3g milyen lassu es abba 400mhzes procivn a 3gsbe meg 600 ugyanugy 200 es valjuk be sokkal gyorsabb :)
2012. máj. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!