Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az izmosabb? Htc 7...

Melyik az izmosabb? Htc 7 Mozart vagy Motorola Defy (sima Defy nem a Defy+). Várom válaszotok

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mozart.
2012. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem. Papíron is elavultabb a Mozart, tekintve az android lehetőségeit pedig legalább másfélszer erősebbé lehet tenni a Defy-t.
2012. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy fel lehet húzni 1,2 Ghz-re a prociját, de az üzemidő kárára.
2012. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Tévedés, a telefon kb maximum 10 percet pörög teljes terhelésen, és ugyanennyit a középső lépcsőn. A többi 300 MHz vagy alvó üzemmód, tehát gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy 800 vagy 1200 MHz a felső lépcső.

2. A fogyasztás nem az órajeltől, hanem a feszültségtől függ - és a gyári 800 MHz-hez tartozó feszültségértékkel 1100-on is stabil. Tehát ha valaki megelégszik 1000-rel, 20%-kal kevesebbet fog fogyasztani a telefon, ha 800-zal, akkor 40-nel.

3. A két telefon hardvere között az órajelbeli eltérés a legkisebb különbség. Remélem ennek tudatában válaszoltál.

2012. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És akkor még lenne egy olyan kérdésem, hogy a Win 7.5 nem olyan megbízható mint az Android? Nekem most jelen pillanatban Androidos telefonom van, de irtózatosan zavar, hogy fél évente jönnek ki a frissítések 2.2, 2.3, 2.3.7 stb. Ettől függetlenül szeretem az androidot mert sok alkalmazást támogat, de a rendszer frissítések szükségesek mindig (ezekhez pedig nem értek).
2012. máj. 11. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért baj, ha jönnek a frissítések (amiket nem kötelező telepíteni), legalább támogatott a telefon és kijavítják a korábbi hibákat vagy hiányosságokat.

Amúgy amit érdemes megemlíteni: WP7 nem akad, míg Android még ha erős a hardver akkor is előfordulhat néha-néha, nem annyira zavaró, csak azért mégis jobb lenne, ha nem akadna.

Ha nincs nagyobb bajod az Androiddal én maradnék nála, amúgy cseréld le WP7-re.

2012. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én az androidot preferálom, vindózt néha próbáltam, de sosem jött be.

Ahhoz, hogy jól tudd használni az androidot, bele kell tanulni, akkor lesz igazán jó, ha magadnak készíted hozzá a romokat. Ha nem akarsz szoftvercserével bajlódni, akkor a Defy-t nem neked találták ki, mivel gyári állapotban a ZTE Blade szintjén van - egy jó rommal viszont megháromszorozható a teljesítménye (kétszeres üzemidő-növekedés mellett).

2012. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem defy-om van, csak pár észrevétel:


- ha usb-n keresztül csatlakoztatom számítógéphez "mass storage" módban, sokszor szinte meghal a telefon, szaggat mint a fene, használhatatlan. Nem működnek rendesen az érzékelői sem.

De érdekes hogy csak néha csinálja.


- elv. gorilla glass üveg van benne, mégis egyszer kellett csak kocogás közben leejtenem a telefont, berepedt a kijelzője.

Működni működik, de elég zavaró :)

2012. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sose szaggatott, az érzékelőkkel se volt gond, pedig legalább 20 féle rommal próbáltam, gyárival és főzöttel egyaránt. A strapabíróságról nem tudok nyilatkozni, sose dobáltam.
2012. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Irigyellek, akkor lehet az enyémnek van valami gyári problémája :)

Az érzékelők alatt azt értem, hogy amikor beszaggat, ha pl. megnyomnám a jobb felső sarokban lévő widgetet, ő úgy veszi, hogy a bal alsó sarkot nyomkodom.

De mondom, csak néha csinálja, mass storage módban.

2012. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!