Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, melyik okostele...

Mit gondoltok, melyik okostelefon jobb?

Figyelt kérdés

Hasonló árkategóriájú telefonok közül nem tudom, melyiket célszerűbb megvenni. Mindennek van egy kis előnye. (egyik olcsóbb, másik gyorsabb.. stb.)

Ha lehet, olyanok szóljanak hozzá, akik legalább az egyiket próbálták! Telefonok:

[link]



2012. máj. 10. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha androidos kell, akkor a One V, ha Windows Phone, akkor meg az az egy lumia 710, ami ott van.
2012. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
One V (a T-nél még olcsóbb kártyásan).
2012. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Ace alapjáraton felejtős, nem tudom mi kerül 50-70 ezerbe egy két éves, elavult hardveres telefonban, ami már akkor sz@r volt, mikor piacra dobták.A galaxy W és a One V között meg az alapján döntöttem, hogy a samsung nem optimalizál rendesen, azaz annyira nem, mint a HTC, meg egyébként is HTC párti vagyok. :D
2012. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én lennék a helyedbe akkor ezt venném meg Samsung i8150 Galaxy W
2012. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát a One V
2012. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szóval akkor One V.. vagy Galaxy W. :)

Nekem a Motorola Defy tetszik nagyon. (Törhetetlen üveg.. vízálló stb.)+kinézetre valahogy az jön be leginkább. De soha nem volt nálam Motorola okosmobil, és a hardvere is egy kicsit gyengébb, mint pl. a Galaxy W

2012. máj. 10. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:

A Galaxy W csak papíron jó, a valóságban nagyon rossz, főleg szoftveresen.

A Defy nagyon jó, de csak akkor, ha értesz hozzá, mert gyári állapotában valóban gyenge.

2012. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azért a törhetetlen üvegre és a vízállóságra nem vennék mérget. :D


A GorillaGlass csak a pontosan szemből érkező erőhatásokkal szemben vég olyan jól, ha adsz egy gg üveget és egy kést nekem, az első húzásra belevésem a neved. :D

A vízállóság...az ip67 nem azt jelenti, hogy vízálló.Csepp és fröccsenés álló, vagy laboratóriumi körülmények között kibír fél órát egy vödör vízben.De az a vicces, hogy ha beázik, a motorola nem vállal érte garanciát.


Alapjáraton nem túl erős telefon, de egy kicsit felturbózva elég morcos tud lenni.


A galaxy W meg nem egy nagy eresztés.

2012. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ezek közül a Lumia a legjobb. Megfogott a WinPho, és szerintem messze jobb, mint az android. Igaz zárt, kevés játék van hozzá. De emellett sok-sok más meg behozza ezt a kis "lemaradást".
2012. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
One V , bár nekem az a telefon nem tetszik... de nem nekem kell :) amúgy a motorola defy tényleg nagyon szép csak hát annyira nem jó mint ezek :)
2012. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!