Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki vásárolt már Huawei...

Valaki vásárolt már Huawei Ascend G300 készüléket? Véleményeket várok, mert nagyon hajlék afelé, hogy megvásároljam ezt a készüléket!

Figyelt kérdés
Nekem jónak tűnik ez a készülék, az árához viszonyítva. Egy meglehetősen jó android rendszer dübörög 1ghz-es 3ds gyorsítós procival. A kamera is elég jó minőségű képeket/videókat készít. Esetleg vélemény?

2012. máj. 11. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Én is ezt a telefont nézegetem, én is ilyet szeretnék venni, mert árához képest egész jó.Néhány indok


amiért tetszik:

480*800 as kijelző

5mp-s kamera vakuval

2,4 gb belső tárhely

4 hüvelykes kijelző



amiért nem teszik:

nem Android Ice Cream Sandwich, hanem HoneyComb van rajta

a proci nem olyan nagy

Adreno 200 grafikus chip



Szerintem vedd meg

2012. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 segítőmen ***** válasza:

Előzőnek:

2.3 van rajta (Gingerbread)a honeycomb tabletekre van.

Kérdezőnek:

Vedd meg, szeretni fogod, ennyiért megéri

2012. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A gyártó nyárra ígérteó,hogy megérkezik rá az Ice Cream Sandwich frissítés.
2012. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 36 órája használom, és szuper jónak találom! Egy gondom van, h. szerintem halkan csörög (a leghangosabb ra állítva is!) Aki erre tudna valami megoldást...... megköszönném!
2012. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!