Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bejövő hívásokat le lehet...

Bejövő hívásokat le lehet kérni a szolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Ha valaki le szeretné kérni a bejövő hívásaimat, akkor azt meg teheti? Mert a nete azt olvastam, hogy a szolgáltató magán személyeknek(kivétel rendőrség), csak a kimenőket tudja kiadni, és azt is csak a telefon tulajdonosnak. Tehát ha én szeretném lekérni a bejövő hívásaimat, akkor azt nem us tudom megtenni, csak a kimenőkkel? És csak a telefon tulajdonosának adják ki? Vagy más személyeknek is ? Előre is köszönöm a választ.
2012. máj. 11. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Híváslistát a szolgáltatók SENKINEK sem adnak ki. Kivéve büntetőeljárás keretében, ügyészi határozat alapján a nyomozó hatóságnak.
2012. máj. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És a bejövő híváslistát egyáltalán, le sem lehet kéri? Még a tulajnak sem? Csak a kimentőt?

Köszönöm szépen a választ

2012. máj. 12. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A bejövő hívásaid más kimenő hívásai, tőlük kérheted.

Vagy a telefonodban van benne, ott megnézheted.

Amúgy meg nincs ilyen hogy bejövő lista, hiszen az adatvédelmi okokból kifogásolható. Max nyomozati szerveknek, bírói végzésre, de te azt ugyanúgy nem láthatod még akkor sem ha egy halálos fenyegető hívogat.

2012. máj. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hívószámot kijelző vonalas készülékeket nem ismerem. A mobilok naplójában megtalálható a be- és kimenő hívások listája. Ha a hívó fél letiltotta a szám kiírását, az nem jelenik meg.
2012. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.
2012. máj. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!