Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyek zenét az iPhone...

Hogyan tegyek zenét az iPhone 4-re?

Figyelt kérdés
Hogy kell és hogyan? miért csak 91mb a memóriája? vagy hogy van ez?
2012. máj. 13. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy téged is jól átb@sztak.Ha az alsó tálcasornál a zenelejátszó ikon alatt iPOD helyett Music felirat van, akkor tuti.Ha a gép az iTunes nélkül felismeri a telefont, akkor tuti.Ha ez igaz, akkor remélem nem 80 ezret egy 15-20 ezres utánzatért.
2012. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mármint remélem nem 80 ezret fizettél érte.
2012. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
30 ezret,de tökéletes mása az eredetinek,de zenét akkor sem tudom hogy rakjak rá,memóriakártyát tehetek bele?
2012. máj. 13. 14:03
 4/16 anonim ***** válasza:
nyilván az eredetibe nem lehet tenni memóriakártyát, és rengeteg féle iPhone hamisítvány van, nézd meg a telefonon, hogy lehet e bele tenni, de nem hiszem...
2012. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor az mégsem iPhone, csak egy mtk platformos utánzat.

Mivel nem iOS van rajta, az iPhone alkalmazásokkal meg se próbálkozz.


Ha mondasz egy pontos típust, akkor meg tudom keresni neked, hogy bővíthető-e a memóriája, de egyszerűbb, ha leszeded a hátlapot, és megkeresed a microSD kártya nyílását.Ha van, akkor szerintem 16 GB-ig lehet pakolni bele, és akkor gépre kötve egyből lehet majd SD-re tenni a zenéket.

2012. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hogyan kell a hátlapot leszedni?
2012. máj. 13. 14:39
 7/16 A kérdező kommentje:
hol tudom megnézni a típus számot?
2012. máj. 13. 14:54
 8/16 anonim ***** válasza:

De jó kérdéseid vannak.A te telefonod, neked kellene tudni ezt.

Gondolom a dobozán ott van a típusszám, a hátlapot meg vagy lefelé csúsztatással, vagy felfelé csúsztatással lehet leszedni.

Ha a töltőcsatlakozó melett két oldalt van 1-1 csavar, akkor azt előtte ki kell csavarozni, ha a csúsztatással nem jönne le a hátlap.

2012. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

91621:


iOS 5 és afölötti fw verziókon iPod felirat helyett Music van. Fail.

2012. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Nyilván azt is elolvastad, hogy egy 30 ezer forintos "iPhone"-ról van szó, és úgy fail-ozol itt?!Fail.

2012. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!