Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyek zenét az iPhone...

Hogyan tegyek zenét az iPhone 4-re?

Figyelt kérdés
Hogy kell és hogyan? miért csak 91mb a memóriája? vagy hogy van ez?
2012. máj. 13. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Idézlek:


"Gyanítom, hogy téged is jól átb@sztak.Ha az alsó tálcasornál a zenelejátszó ikon alatt iPOD helyett Music felirat van, akkor tuti."


Most olvasd el azt amit én írtam.

Most olvasd el azt, amit az előbb írtál.

Most gondolkodj.


Ok, a srácot nyilván átbaszták, de attól még amit Te írtál, az is hülyeség volt, ugyanis attól, hogy Music van odaírva még simán lehet Apple iPhone.

2012. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja, és persze: FAIL. ;)
2012. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elolvastad a kérdés alatt a kiegészítést?

91 MB-os belső memóriával nyilván csak "eredeti" lehet egy 30 ezer forintos iPhone 4-es.Ne röhögtess már.

2012. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ok, a srácot nyilván átbaszták, de attól még amit Te írtál, az is hülyeség volt."


Te elolvasod egyáltalán amit írok, vagy csak a saját mondandódat ismételgeted?

2012. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én ezt nem nagyon értem! 1 hete vásároltam T Mobile nál iphone 4 et, előfizetéssel, és nekem is MUSIC van a bal alsó sarokban, nem ipod! és 5 ös rendszer van rajta!
2012. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit érteni, iOS 5 óta nem iPod van odaírva, hanem Music. Eredeti iPhone-od van, ne fossál. :)
2012. jún. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!