Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb kombináció?...

Melyik a jobb kombináció? IPod touch + egy androidos vagy symbianos olcsóbb teló, vagy EGY iPhone 3GS?

Figyelt kérdés
Van egy iPod touch-om (4. generációs) és a telefonom meg épp elromlott. Azt szeretném kérdezni, hogy emellé vegyek inkább egy olcsóbb androidos telefont annak ellenére, hogy hallottam, hogy az olcsó androidok röviden és tömören sz.rok, vagy vegyek egy iPhone 3GS telefont és ajándékozzam el a touch-ot? Köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 13. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
tök mind1 milyen az olcsó telefon játszani ugyse lehet rajta én a te helyedbe el adnám az ipodot és amennyibe 1 3gs kerül vennék vmi androidost ami jóval jobb
2012. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább az iphone, bár abból is inkább egy 4 kéne. szerintem kevés ember van úgy vele, hogy egyik zsebébe van egy telefon, ami ugyanazt megcsinálja, mint egy médialejátszó, és a másik zsebébe meg van egy másik média lejátszó. tehát ha vennél egy olcsóbb droidos telót, ami mondjuk megfelel neked, a touch-ot sose vinnéd magaddal pluszban.
2012. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, de nekem kell az iOS meg a játékok :D de a 4 nem is tetszik, meg nagyon drága is. akkor marad a 3GS. köszi :)
2012. máj. 13. 17:17
 4/7 kisvuk29 ***** válasza:
Ne add el a Pod-ot és vegyél egy normális Androidosat.iOS-szal menne a Pod és az Android jó minden másra.40-60 ezer körül igen komoly Androidos telót tudsz venni a közép kategória csúcsából.Mert a 3GS elég régi darab,a 4 meg drága.A 4S meg még drágább.De te tudod.
2012. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, régi, de nemigen hallottam érdemleges panaszt a 3GS-re. van?
2012. máj. 14. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az Apple-t, de a 3GS nem rossz telefon. Elvi kérdésekben nem értek egyet az Apple-lel, meg utálom az iOS-t is.

De teljesen függetlenül ezt ajánlom: vegyél egy közép kategóriás androidosat és tartsd meg az iPod-ot, már csak azért is, hogy megismerd a Droidot, és esetleg később egyedül is tudj dönteni.

Symbiant semmiképp.


Ui: De ha szereted nagyon az iOS-t, és szeretnéd az iPhone-t, akkor azt. Az igazat megvallva szinte mindegy.

2012. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd meg az ipododat nekem is itt van arról írok :D és vegyél pl ace-t. De csak példa.iphonet semmiképp ne vegyél, mert ha elveszik akkor: elveszted az iPodod és a telód egybe.Viszont ha csak a telód veszik el , ott az ipod, és fordítva (:
2012. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!