Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson xperia mini...

Petko333 kérdése:

A sony ericsson xperia mini pro menyit bir? (strapa elejtés. Stb? föleg az válaszoljon akinek ugyanilyen mobiltelefonja van de azt is szivesen meghagatom akinek nem ilyenye van de ért hozzá.

Figyelt kérdés

2. Jah és még azt is meg szeretném kérdezni hogyha már leejtetem töbször leeset magasból köre de leteszteltem minden funkcióját és müködött akkor nem lehet a mobiltelefonba rejtett hiba?

válaszotokat előre is kösz! :D



2012. máj. 13. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi főleg szerencse kérdése, láttam már olyat is, hogy egy kisebb zuhanástól csúnyán szétment a Gorilla Glass is.

Barátnőmnek sima Mini van, szegénykém kicsit kétbalkezes, leejtette már párszor, ennek ellenére semmi baja sincs (najó, van rajta egy hajszálkarc, de az csak kikapcsolt képernyőnél és nagyon közelről látszik, és csak akkor ha az ember tudja hol keresse).

2012. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ertem minek dobalni az okostelefonokat... :D Ha meg tudod hogy tuti le fogod ejteni, miert nem veszel ra egy szilikonos vedobigyot+tokot?
2012. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mi olyat játszottunk h. Izomból felrugjuk a labdát h. Milyen magasra száll... Nah hát én jómagasra felruktam és pont oda zohant ahova a telefonomat raktam és semmi bajja akkor hallottam hogy röccsent de semibaja nem lett,párszor ejtetem is már le.


xperia mini pro

2012. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!