Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban az Apple iPhone 4S a...

Valóban az Apple iPhone 4S a jelenlegi legjobb telefon vagy csak egy őrült divat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 20:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
Utóbbi, bár nem rossz készülék. Csak rohadtul nem reális az ára.
2012. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
58%

Reális vagy sem, rohadt jó készülék.


És most mindjárt jönnek az android fanbojok a 6magos csodáikkal, hogy a HTC experiasensation XS III a legjobb a legújabb kuktázott Cyanogenom-rommal. Mert 6 magos és az i4S csak 2! És az apple túlárazott sz.r! És különbenis aki apple-t vesz az sznob!


És hasonló okosságokat fognak mondani:))

2012. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
32%
Köszönjük, kedves fanboy.
2012. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
28%
az apple egy túlárazott sz*r
2012. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, mindenki csak az árával tud jönni. Ezen kívül tudtok mondani hátrányt? :)
2012. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok mennyire lesz verseny az iPhone 4S és a Samsung Galaxy S3 között, ami hamarosan kijön, s az S2 is baromi jó volt.


Pl spec szerintem a Samsung Galaxy S2 messze túlszárnylta az iPhone 4-t, a 4S-t már nem.

2012. máj. 13. 20:34
 7/34 anonim ***** válasza:

Jónak jó telefon csak tényleg nem reális az ára.Egy 80 ezres telefon is tudja mindazt, amit egy 4-es alma.Akinek kell persze a vegye, mert ez pesztízzel is jár sznoság ide, vagy oda, ez így van.Bár azt meg kell hagyni, hogy baromi stabil és baromi gyors, smoothságban csak a wp7 veszi fel a kesztyűt vele, az is olcsóbb.

Nem a jelenlegi legjobb, de divatnak nagy divat, és mint minden használható "divatcikknek", ennek is rendesen megkérik az árát.

2012. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
40%
Tudok. Nekem kicsi. Törik. A iOS-t sem kedvelem, én szeretek variálni. A készülék dizájnja is is egy nulla szerintem. És ennyi pénzért legyen jobb kamerája.
2012. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%

Kicsi a kijelző? Van, aki nem homokozólapátnak használja az oviban.


Szereted személyreszabni? Ott a jailbreak. Azt csinálsz vele utána, amit akarsz.


Törik? Ne dobáld. Cserében nem szappantartóműanyag, hanem fém és üveg.


Design nulla? Hát, mégis majmolja a legtöbb gyártó:) Szerintem meg a Galakszi S 1-2-3 designja nulla. Nagyobb lett a kijelző, hű, mekkora design.

2012. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Rensis: 5 érvedből 3 szubjektív megítélés, amire nem lehet alapozni.


Törni éppenséggel valóban törik, ez nem is kétséges, az üveg hátlap hátránya, ebben a Samsung valóban jobbnak mondható, persze cserébe egy műanyagdarabot tartasz.


A kamerával meg éppenséggel nem értem mi a bajod, sosem fog egy mobil helyettesíteni egy fényképezőt.

2012. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!