Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban az Apple iPhone 4S a...

Valóban az Apple iPhone 4S a jelenlegi legjobb telefon vagy csak egy őrült divat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 20:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

és ez csak 1 készülékre vonatkozik:


[link]


kollégám egy ilyenből csinált levélnehezéket:)

2012. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Többek között ilyenem is van. Lehetetlen levélnehezéket csinálni belőle, hacsak nem vagy síkhülye.
2012. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel iPhoneból is lehet levélnehezéket csinálni, ha az ember otthon féltudással nekiáll vele babrálni. Amúgy sem értem, hogy ezzel mit akartál bizonyítani.
2012. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
jó az iphone 4s csak épp nem ér annyit amennyit kérnek érte pl ott az xperia S amibe mindenbe veri és sokkal olcsóbb mint a iphone 4s + nekem a 3.5 kicsi.
2012. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok mennyire lesz verseny az iPhone 4S és a Samsung Galaxy S3 között, ami hamarosan kijön, s az S2 is baromi jó volt. "


már a kiadás első napján nyert a 4S. megdöntötte e rekordokat, az Apple gyakorlatilag a legnagyobb mobilgyártó. Darabszámban a Samsung többet ad el, de profitra, nyereségre stb az Apple a jobb. És terjedésben is.

Amúgy a 4-nél persze jobb, amúgy a 4Snél is gyorsabb papiron, de gyakorlat a lényeg. meg az android...

nekem ez már túl nagy, és a pentile matrixos samoled sem tetszik, és túlszaturált. Elvileg kevesebbet fogyaszt mint az IPS, de a telefon üzemidejében annyira nem látszik meg, mert ott dübörög a quadcore.

2012. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon drága, sokkal jobban megéri egy android teló :) szerintem, de azért nagyon szeretnék egy iphone-t. csak nem nagyon birom tartani a tempót. mivel mire összegyűlne rá a pénzem kijön egy új telefonjuk :(
2012. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"jó az iphone 4s csak épp nem ér annyit amennyit kérnek érte pl ott az xperia S amibe mindenbe veri és sokkal olcsóbb mint a iphone 4s"

100% helyes válasz!!!

2012. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Elolvastam a technikai adatokat az iPhone 4S és a Samsung Galaxy S2-ről (meg a most kidobott S3-ról)


Még az S2 is MINDEN pontban veri az iPhone-t kivétel nélkül minden pontban.


ÉS állítólag a Galaxy S3 MÁR veri a még ki sem jöt iPhone 5-öt. Veszek egy S3-at leverni vele ezt a lökött apple mániát.

2012. máj. 30. 21:28
 29/34 anonim ***** válasza:

Vannak, akik a számokra, grafikonokra gerjednek:))


Aztán majd csodálkoznak, hogy akad, lagzik a 4 magos csodájuk..esetleg vírusos lesz, stb..


Vannak, akik meg olyan minőségi programokat használnak az iphone-jukon, hogy az androidosok irigykedve nézik őket:) De majd rájössz, kérdező, hogy a felhasználói élmény nem a megahertzen és a gpu-n múlik,

2012. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
ezt meg a hülye apples találták ki hogy akad az android... igen néha befagy mint minden oprendszer láttam már iphone is befagyni na és? cserébe gyorsabb,olcsóbb és szabadabb persze évente 5x fagy be nem 3x mint az iphone. Amúgy volt felmérés a interneten és az ios 5.1 volt a leginstabilabb oprendszer. Az meg igaz nem minden a grafikon meg a gpu de minek vegyek 170 ezerért 1 2 magos 1ghz amikor ott van mondjuk az s2 vagy az xperia S 120 és az még gyorsabb is és jbzni se kell és még a flasht is támogatja,
2012. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!