Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy W vagy Motorola...

Electronicperson kérdése:

Samsung Galaxy W vagy Motorola Atrix 4G?

Figyelt kérdés
Az ár nem szempont inkább az ,hogy az atrix erejére menjek vagy a galaxy szépségére? Nemtudom :/ melyik lenne jobb döntés ha neteznék vele , játszanék is néha, meg videókat néznék + zenehallgatás.
2012. máj. 14. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Motorola... sokkal jobb a hardvere és nem egy csúnya telefon :D szal ha van pénzed vedd meg :DD
2012. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fuuton ***** válasza:

Ha allergiás vagy a gagyi kijelzőre, akkor ne vegyél Motorola Atrixot!!! Nekem is az van, tudom miről beszélek.

Viszont ha kakaó kell inkább, akkor nem kérdés, hogy Atrix, mert olyan árban jobb hardvert nem kapsz, ja és 1080p-s videófelvételt is tud!

2012. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Miért gagyi a kijelzője? Ha jól láttam elég nagy felbontású. :D
2012. máj. 14. 16:22
 4/6 Fuuton ***** válasza:
A felbontással nem lenne gond, ha nem pentile matrix elrendezésű lenne, és, hát a színek... A narancssárga inkább barnába csap át.
2012. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy a Galaxy W-t venném a kezelőfelülete miatt :D meg nekem nem kell olyan erős hardver, csak netezésre meg kisebb játékra kellene :D Mit gondoltok?
2012. máj. 15. 14:06
 6/6 anonim válasza:
A Galaxy W egy ronda telefon, és szerintem xar is. Egyértelműen az Atrix a nyerő a kettő közül.
2012. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!