Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megcsinálni hogy...

Hogyan tudom megcsinálni hogy a laptopomon az Androidos telefonom mobilnetével netezzek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 21:53
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
2.3as romnál már elérhető a hotspot. A netedet megosztod wifin keresztül.
2012. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jò, csak azt sem tudom hogy kell :)
2012. máj. 15. 00:28
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Pontosan nem vágom, mert nekem fözött romom van és ebben alapból benne van, de:

nézd meg beállításokon belül, a wifinél, hogy wifi hotspot. Ha igen, ott beállítod a nevet, kódot, és wifin keresztül osztod a netet.

Vagy

Ha nincs, akkor tuti van marketen ilyen cumó. Írd be, hogy wifi hotspot és valamit tuti kidob. Letöltöd, telepíted, értelemszerűen beállítod.

nem vagyok benne biztos, szerintem 2.2től érhető el ez a lehetőség, de ez csak szerintem...

2012. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
beállítások --> vezetéknélküli beállítások --> internetmegosztás és hordozható hotspot
2012. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!