Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 vagy Nokia 808?...

Nokia N8 vagy Nokia 808? Érdemes-e várni?

Figyelt kérdés
Olvasgattam róluk, az N8 már régebbi, de akinek van az nagyon szereti, a 808-nak meg jobb a kamerája, igaz az N8 is magas ver mindent! Más rendszerű telefont ne is ajánljatok, a droid és szifon szarok, nekem meg telefon kell!

2012. máj. 15. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van pénzed, akkor várj a 808-ra, gondolom a kezdőára nem lesz annyira olcsó. nekem is volt már n8-am, meg voltam vele elégedve. :)
2012. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

húgomnak van n8-a, igaz rózsa színű, de Belle OS-el elég ütős a gépezet. Nem lassú, nem laggol, és még jobb lett a kamera kezelése.

Most én utána néztem annak a 808-nak, mert felfigyeltem rá... Azért nem tudom, hogy a Canon vagy a Pentax, vagy az Olympus mit szól ahhoz, hogy egy kis szar a porba tapossa a gépük többségét :D, ugyanis a egy középszintű tükörreflexes gépet is alázza oda-vissza a 808. :D Bár egy hosszabb exponálás nem tudom mennyire akasztaná meg a rendszert vagy a proci 1,3 GHz-ét... :D

Mindenesetre, ha fotózni szeretnél mobillal, akkor elég az n8 is, mert az meg a digitális fényképező gépek többségét veri. A 808 pedig akkor jó választás, ha komolyan gondolod, hogy fotózni akarsz.

2012. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyiket választod, jól választasz!:)

A 808-nak szerintem HATALMAS kezdőára lesz. De nagyon-nagyon tud a drága, ha nem vettem volna most N9-et, szinte biztos, hogy azt vettem volna meg.


N8-ast is néztem egyszer-kétszer és szerelmes vagyok abba is.:D De vannak olyan dolgok, amik például zavarnak benne.

Leginkább az, hogy nem két ujjal tudsz nagyítani.(a telefon tulajdonosa mutatta) És ez egy kicsit fáj.. Egy full telefon, de nem lehet két újjal nagyítani.

De a dizájn, anyaghasználat 10***!:)

2012. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, valószínűleg N8 lesz belőle a 808 magas ára miatt.

Utolsó!

Párszor Mediamarktban megnyomkodtam az N8-at és azt lehetett két újjal nagyítani, illetve egy havernak is van ilyen telefonja, vele ritkábban találkozom, de amikor igen mindig nyomkodom, és amikor a képeket nézegettem azzal is tudtam két újjal nagyítani. Meg böngészés közben is!

Úgyhogy aki neked mutatta az nagyon benézett valamit!

2012. máj. 17. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!