Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg megszüntetik az...

Tényleg megszüntetik az összes 20-as mobilszámokat?

Figyelt kérdés

A napokban több személytől is hallottam, hogy beszüntetik az összes 20-as számot. Na meg többen is kaptunk még márciusban egy üzenetet a djuice-tól, amiben ez állt:

2012.05.07-től a lejárt érvényességi idejű kártyás előfizetések kezelése módosul: az egyenleg a lejárat után elvész, az előfizetési hívószámot 30 napig tartjuk. További info: www.djuice.hu.

Na szóval ezt kaptuk, amit én úgy értelmeztem, hogy ha valaki feltölti a kártyáját, s lejár az érvényességi idő, csak akkor törlik a számot, de mások meg úgy értelmezték, hogy eltörlik a kártyás feltöltést, s csak előfizetés lehet, megint mások meg úgy értelmezték, hogy végleg eltörlik a 20-as számokat, mert a Telenornak nem megy az üzlet. Néztem én a djuice oldalát is, de ott semmit nem találtam erről. Én még ebben a hónapban nem töltöttem fel a kártyámat, de azt írták még áprilisban üzenetben, hogy 95 napig érvényes a feltöltésem, remélem még eztán is lehet tölteni rá, és telefonálni róla. Kérlek írjátok meg légyszi, hogy szerintetek melyik értelmezés a valós, másoké, hogy megszüntetik vagy az enyém, hogy csak annak szüntetik meg, aki nem tölti fel még időben. Előre is köszi!


26/N



2012. máj. 15. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejár az érvényesség, törlődik az addigi egyenleg, és ha 30 napig nem töltöd fel, odaadják másnak a számod. Nincs szó megszüntetésről.
2012. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link] itt a módosított ÁSZF, kimásolom ide az éritett részt:

"A Szolgáltató a Kártyás Előfizetői Szerződés megszűnése esetén 30 napig fenntartja az előfizetői hívószámot (rendelkezésre állás) az Előfizető számára.

Kártyás szolgáltatás esetén az utolsó egyenlegfeltöltést követően, az érvényességi idő lejártakor (a szerződés megszűnésekor) a fel nem használt összeget a Szolgáltató nem téríti vissza.

A Kártyás előfizetői szerződés megszűnése esetén a fel nem használt Univerzális egyenleget a Szolgáltató nem téríti vissza."


Ez csak egy szerződésmódosítás, el sem tudom képzelni, hogy egyesek ebből hogyan hozták ki azt, hogy megszűnik a szolgáltató.

2012. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így most már értem. Köszi mindkettőtöknek! Eszerint akkor mégis csak én gondoltam jól! Akkor az érvényességi idő itt azt jelenti, hogy amit küldtek sms-t áprilisban, hogy még 95 napig érvényes, akkor innen lehet tudni meddig érvényes. Tehát ha én még július előtt töltöm fel a kártyám, akkor még megmarad a számom. Ugye? Még egyszer köszi!
2012. máj. 15. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!