Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az auchanban vettem egy...

Ha az auchanban vettem egy t-mobile-os telefont mennyi rá a garancia? Be lehet váltani t-mobile szaküzletben vagy csak az auchanban? A pénzt fizetik vissza vagy az értéket lehet levásárolni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb mobilokra általában 1 év garancia van. Ha 8 napon belül vetted, az Auchanba vidd vissza. Náluk úgy működik, hogy visszaadják a pénzt és utána saját magad döntöd el, hogy másikat veszel vagy máshol veszel. Csak azt nem tudom, hogy ilyenkor mi van az aktivált SIM-kártyával. Ezt vagy ők vagy a t-mobile tudja megmondani.
2012. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petko333 ***** válasza:
szerintem 1 év de nem tuti de ott anyit szoktak adni.(vagy semmit)és igen ha t-mobilos akkor be lehet vinni t- mobil szaküzletbe megnézetni érdeklödni...stb.Ám hogy érted a beváltást viszaviszed vagy mi??
2012. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már kb másfél éve vettem. azóta t-mobile-nál hűség nélkül váltottam előfizetésre ugyan ahhoz a telefonhoz.
2012. máj. 15. 21:08
 4/5 A kérdező kommentje:
a garanciát beváltani. van egy kb 0.5 mm-es csík a telefon kijelzőjén ahol a pixelek hibásak. végig a kijelzőn.
2012. máj. 15. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha másfél éve vetted, a készülékre már aligha van garancia. Legfeljebb annyit tehetsz, hogy a t-mobilnál ha olyan akciót hirdetnek, hogy hozza be a régi készülékét és .... Ft-ért vagy kedvező áron újat adunk érte, akkor becseréled.
2012. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!