Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb androidos...

Melyik a legjobb androidos telefon?

Figyelt kérdés
Ár nem számít de a legjobb legyen.

2012. máj. 15. 22:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszokat kaptam. Amúgy utolsó válaszoló a samsung galaxy s3 egy szarul kinéző telefon ami alig valamivel erösebb mint a samsung galaxy s2.
2012. máj. 16. 21:14
 12/22 anonim ***** válasza:

applecooker


bizony, a kérdezőnek igaza van! Semmi extra nem lesz az S3-ban, ellenben baromi ronda és totál felesleges hw van benne, amit nem fog kihasználni semmi sem! Az elődje is csak egy év után kapta meg az ICS frissítést, ami már támogatja a 2 magot egyáltalán, de ettől programok még nincsenek rá! És nem kell jönni a hülye dumával, hogy a 4 mag a full hd video miatt kell, mert másra nem igazán kéne, de még erre sem, mert a Nokia a 808-al ezt megoldja egy magon is!

Nekem Nokia N8-am van, és bátran kijelenhetem, hogy az eddigi mezőnyben a legjobb telefon! Több olyan dolgot tud pl, amit a konkurensek nem, viszont az N8 tudja azt, amit a konkurensek is. Igaz, nem a leggyorsabb és legfürgébb gép ez igaz, de optimalizáltságban, használhatóságban messze túl mutat bármelyik androidos telefonon! A fényképezője miatt pedig az S3 sem rúghat labdába mellette, s mivel ez nagyon fontos tényező, így elbukik az S3!

De az ő ellenfele a 808 PureView, ami meg egyenes a kenterbe veri sebességben is!


De a legjobb androidos telefon? Talán a Sony Ericsson Xperia Arc

2012. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 applecooker válasza:

Őszintén be kell vallanunk, hogy a legjobb kamera modullal rendelkező telefon a Nokia N8, ez kétségtelen, jelenleg, nem gyártottak szerintem sem jobb fényképezőjű telefont.

DE! Az hogy az lenne a legjobb telefon?? Pfff... egy Nokia??? Aki sosem tudta, hogy mi az az innováció, amelyik cégnek (talán a legidősebb cég? ebben nem vagyok biztos) ennyire sok időbe telt, hogy gyártson egy telefont amiről talán már elmondható, hogy nem akadozik a menüje, és valamennyire összhangban van a szoftver a hardverral....

A Nokia lassacskán már a csőd szélén, mert leszorította az Apple, mindössze ~ 4 telefonnal??:DD

Ez inkább vicces, hogy komolyan vegyük egyáltalán a céget!

Vegyél már majd egyszer a kezedbe egy iPhone 4S-t, máris más lesz majd a véleményed.

Nokiaának néhány éven belül...csőd

Hagy így folytatja az Apple, meg a Samsung...

2012. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Applecooker


Először is volt már a kezemben iPhone 4 meg a 4S is. Pont arra volt jó, hogy megbizonyosodjak arról, hogy bizony jól tettem hogy nem dobtam ki az ablakon 200 rugót!

Mellesleg szerintem te valamit összekeversz de nagyon!

Először is a Nokiát mint innovációtól mentes cégnek nevezni több mint blődség, szerintem nem véletlen uralkodtak ők nagyon sok ideig. Ezt azért vedd figyelembe! Másodszor nem az Apple verte meg, hanem a Samsung, de a második még mindig a Nokia! Aztán az Apple 4 telefonja valójában csak egy telefon, csak ráncfelvarrott. Design téren nem engedték el magukat az biztos! A 3 és 3GS-t meg már el is lehet felejteni, mivel nem nagyon bírják az iOS 5-öt, sőt azt hiszem nem is megy rájuk, de ebben nem vagyok biztos, viszont a 6-os tuti felejtős, így abból a 4 telefonból máris csak egy maradt.

Mellesleg a rendszerek versenyében sem az iOS előzte meg a Nokiát, hanem az android, de ez nem is meglepő, hiszen vagy 10 gyártó erőlteti ezt az optimalizálatlan rendszert! Sok lúd disznót győz! A Symbian még mindig második! Szóval nem nagy visszaesés ez, azért másodiknak is szép, de máris a csődről beszélnek folyamatosan! Akkor aki a 3. helyen vagy még rosszabb helyen tanyázik, akkor azok már csődbe is mentek csak nem tudnak róla, vagy mi?


Helyesbítem a korábbi kijelentésemet, ugyanis számomra a legjobb telefon a Nokia N8! Az említett kamera miatt! Azt elismerem, hogy hw-ben elmarad, de nekem viszont megfelel, ugyanis a telefon vígan elboldogul mindennel, 720p filmekkel is, illetve 400 megás HD játékokkal is akadás mentesen.

De ezen kívül ott a FM Transmitter, ami szintén Nokia only, az ingyenes navigáció, jobb üzemidő. Ezek számomra fontosabbak, és én ezek alapján ítélkezem. Sok telefonom volt az évek folyamán, idén leszek 30 éves, 18 éves korom óta van mobilom, tehát 12 év alatt 26 mobilt tudhattam magaménak. Ez minimum fél éves cseréket jelentett. De csak most birtoklok egy olyan telefont, ami számomra mindenben megfelel. Általában előre haladok a fejlődéssel. Nem a nagyobb hw területén, hanem a használhatóságban, de ezen területen még nem jelent meg olyan telefon, amire érdemben lecserélhető lenne az N8! Illetve a Nokia 808, de az meg nagyon drága lesz, talán másfél év múlva mikor kissé mérséklődik az ára! Az N8-at egyébként 65-ért vettem T-nél 2 éves előfizuval. Ennyit röhögve megér!

2012. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 applecooker válasza:

65 ezer forintért tényleg megéri, mert annyi pénzért a többi tényleg szó szerint "semmit nem ad", nagyon gagyik.

Én igazából sosem szeretek ilyesmin vitatkozni (lehet, hogy nem úgy tűnt eddig:D, te tényleg).

Az ember saját magának vesz telefont, és ha te meg vagy vele elégedve, és számodra az a legjobb, akkor az a lényeg, használd egészséggel! Úgyis mindig lesz olyan ami ebben, vagy abban jobb (saját márkán belül).

Én csak azt vettem kicsit furán, bár ezt az előző hozzászólásodban már tisztáztad, hogy kijelenteni nem éppen érdemes olyat, hogy ez vagy az a legjobb, (ebből kifolyólag a topic "kérdése is kérdéses", hiszen olyan sincs, hogy legjobb android telefon).

Nekem egyetlen Nokiám volt, Nokia E67 (vagy E76, vicces de tényleg nem tudom pontosan), de nem igazán voltam vele megelégedve, bár akkor még minden más volt a mobil piacon.

Az N8 kamerája előtt viszont tényleg le a kalappal, viszont én személy szerint szívesebben látnék rajta egy átvariált IOS-t (ami nincs), vagy a legújabb androidot, egy annál jóval nagyobb kijelzővel (szerintem kicsi).

Nem tudom, hogy a Samsunggal hogy vagy, de szerintem azért nem kellene annyira lebecsülni az S III-t, szerintem azért jó lesz, bár minden majd csak a kezembe fog kiderülni, hiszen meg kell fogni, használni kell (május 29.).

Birtokoltam a Samsungtól már egy telefont az i8910 HD-t, ímmel ámmal elment, de az új az érzem, hogy nagyon jó lesz, meg hát a videókból az interneten sok minden kiderül.

Azt viszont nem értettem...ha kiadják az újat, az az új android szoftverrel lesz (?), miért ne azzal lenne.

Nem hinném, hogy 1 évet kellene majd rá várni, mint az SII-nél.

2012. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
miért lenne túlárazva az iphone?
2012. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Talán mert 250 ezer?
2012. máj. 30. 14:03
 18/22 anonim ***** válasza:
160 000 te fasz
2012. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
Fogadok, hogy mindenki aki leszarozta az Apple-t, még életében nem fogott a retkes kezében andr*idosnál (bocs a káromkodásért) jobb okostelefont. IOS for ever
2013. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ez minden évben előjön h az iphone túlárazott meg 250e meg 300e... ja, a zug gms boltokban.

új ipadot is lehet venni boltban 150 ezerért mert kicsit körbenézve 120 ezerért is, bontatlanul...

Macbook detto.

2013. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!