Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem küldi ki a facebook...

Miért nem küldi ki a facebook az sms-t amivel tudnék ingyen facebookozni?

Figyelt kérdés
30 as vagyok nem rég vettem egy új telefont (Samsung galaxy s 2 ) és a régi kártya van benne és nem megy a 0.facebook, nem kapok sms-t...tudom hogy sok hasonló kérdés van de köszi a válaszadóknak
2012. máj. 16. 17:18
1 2
 1/16 bp1985 ***** válasza:
54%
Fizess elő a netre. s2-nél elég gáz, hogy nincsen havi 990 netre.
2012. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de hasznos volt a válaszod XD
2012. máj. 16. 17:22
 3/16 anonim ***** válasza:
kedves első örülök, hogy te minden hónapban 3 ezerrel fel tudod tölteni a kártyádat. van benne olyan hogy könyvjelző? oda kéne beírnod vagy leszedni az alkalmazást
2012. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az sms nem feltétlen szükséges hozzá. Csak egy linket küldenek (0.facebook.com) amit te is betudsz pötyögni a kezecskéddel.


Ami itt a probléma, hogy nincs valamilyen internetcsomag aktiválva. Az ingyenes facebookhoz a netstartot szokták ajánlani (nincs havidíj, adatforgalom után fizetsz 13FT/10kb).


DE


Okostelefonhoz nem szabad azt csomagot, mert a háttérben futnak alkalmazások melyek közben használják az internetet és amíg az ingyenes facebookért nem fizetsz, a háttérben futó alkalmazások által generált forgalomért busásan megfizetsz. Ennek hatása az lesz, hogy sokezres számlád lesz vagy hirtelen eltűnik a kártyádról a nemrég rátett pénz.

Okostelefonhoz mindig fix havidíjú lehetőleg túlforgalmazás nélküli díjcsomagot kell választani. És itt fogadd meg az első hozzászóló TÉNYLEG hasznos válaszát. (Esetleg van havi 600FT-ért havi 30MB is, itt már mindegy melyiket választod)

2012. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"van benne olyan hogy könyvjelző? oda kéne beírnod vagy leszedni az alkalmazást"


Az alkalmazás használatát felejtsd el ha ingyenesen akarod használni. Csak alapböngészőből ingyenes.

2012. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem most a GONETM van. de ingyen is használom, ha nincs rajta pénz (nekem champom van, de én könyvjelzőnek mentettem el a 0. facet hol tudnám még ingyen használni?
2012. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Nekem most a GONETM van. de ingyen is használom, ha nincs rajta pénz"


Igen, mivel ha sikerült aktiválni és aktiváláskor levette a havidíját akkor onnét kezdve a T-mobile-t 30 napig (a fordulónapig, amikor legközelebb levonásra kerül a havidíj) nem érdekli, hogy van e rajta pénz vagy nem, 30 napig netezhetsz. Ha eljön a fordulónap és letudja vonni akkor levonja és újabb 30 napig békén hagy. Ha nem tudja levonni akkor felfüggesztik a szolgáltatást, ekkor nem tudsz internetezni, amíg fel nem töltöd a kártyádat. És attól a naptól kezdve, amikor feltöltötted újra levonja és 30 napig békén hagy.


"hol tudnám még ingyen használni?"

Ezt meg nem nagyon értem, kifejtenéd?

2012. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bp1985 ***** válasza:
Előfizetéses vagyok, nem kártyás. Meg is őrülnék. De könyörgöm, az s2 nem egy 5000 ft-os telefon... Arra illik netet kötni.
2012. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgy értem,(most pénz is van rajta, meg még van adatforgalmam) de ha lefogyna a pénz, akkor nyilván nem vonja le a következő havi összeget. Hogy akkor újraa 0.facet hogy tudom használni? champom van, ott elmentettem könyvjelzőnek a 0.facet. lehet máshogy is ingyen használni?

tehát le lehet szedni valahogy?

2012. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

igen így értem:)

szoktam az . facet is használni,

meg le van szedve az alkalmazás is(fényképes) a telefonomra.

illetve van opera minim onnan is szoktam használni.

ott így van felül van a google

hírcsatornák

origo

freemail

t-mobile

facebook

iwiw

index

mobile store

2012. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!