Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPod Touch 4G vagy középkategó...

IPod Touch 4G vagy középkategóriás okostelefon?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy iPod Touch 4G-t vagy egy körülbelül 50.000 forint értékű okostelefont vegyek (például HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Ace, Xperia). Az iPod mellé megtartanám a picit rossz állapotban lévő de működőképes Samsung Corby-m, hogy tudjak telefonálni mert az iPod nem tud.

Kinek milyen tapasztalatai vannak az itt felsorolt készülékekkel kapcsolatban? Melyikkel járnék jobban?


21/L



2012. máj. 16. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Inkább iPod Touch 4G mint Wildrife S. Galaxy Ace de ha egy xperia mellet is gondolkodsz akkor az lehet jobban megéri mint az iPod
2012. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van esetleg tapasztalod a készülékekkel kapcsolatban? Engem főként az érdekelne, hogy melyik mennyire minőségi és jó vagy, hogy miért egyiket és miért másikat válasszam. :)
2012. máj. 16. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
iPod Touch 4G a telefonáláson kívül minden igényedet kielégíti. Egyetlen hátránya, hogy csak WiFi-n tudsz rajta netezni. De akkor is jobban jársz vele, mint egy középkategóriás Androiddal.
2012. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előzőkhöz csatlakozok. A "tacsi" mellé elég egy sima mezei telefonálni, az ipod nagyon megéri csak jót tudok róla mondani :) többet érsz vele mint valami androidos vacakkal
2012. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van iPod Touch 4g-m és szerintem sokkal jobb, mint bármely telefon! Mellette van egy középkategóriás telóm és a kettő így nagyon jó!
2012. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!