Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha új telefont veszek gyári...

Ha új telefont veszek gyári garanciával netről, webáruházból, akkor biztos lehetek abban, hogy eredeti a telefon és jó a gari?

Figyelt kérdés
csak mert olvastam, hogy ezek a gsm boltok nem túl megbízhatóak. de elvileg a gyári garanciásnak újnak kell lennie, nem?

2012. máj. 17. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy semmi sem biztos.
2012. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Hazudnak azok össze vissza. De ha megrendeled, és mégsem azt kapod, ne gyere ide sírni.
2012. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez személyes tapasztalat én egy nexus one-t vettem egy gsm boltól azt mondták csili-vili semmi gáz ehelyett nem volt meg a doboza tele volt sérülésekkel csak egy usb kábel és egy autós töltő volt hozzá az a gáz,hogy kocsim sincs én a te helyedben vagy személyesen nézném meg a készüléket vagy szolgáltatótól vennék.


ui.: valaki egyszer egy lopott telefonnal ajándékozta meg magát...ami az enyém volt.

2012. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy semmi se biztos.

Ezzel együtt én vásárolok webáruházból, mert a rendeletek szerint 8 napon belül KÖTELESEK a készülék vételárát visszatéríteni, amennyiben Te visszaküldöd (doboz stb. eredetiségére vigyázni) és nem kell indokolnod sem.

A postaköltség Téged terhel, ennyi a kockázat.

Én ezt vállalom, egyszer éltem is vele, igaz 3 hét múlva kaptam utalással vissza a pénzt.

2012. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és ha mondjuk megrendelem, akkor ha mondjuk beviszem egy márkaszervízbe, akkor ott meg tudják mondani, hogy eredeti, új és jó a gari? vagy hol lehet ennek utánanézni?

mert ebben az esetben megrendelem azt ha kamuztak visszaküldöm.

2012. máj. 25. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy új Te is láthatod, a gariról (a máséról!) ők nem tudnak mit mondani, az eredetiségről valószínűleg tudnak nyilatkozni.

De 8 nap rengeteg, sok mindenre elég.

Egyre vigyázz: semmiféle sérülést, karcot se "tegyél rá", nálam fóliában volt, amig teszteltem.

2012. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!