Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holt található a mobiltelefono...

Holt található a mobiltelefonokba az a matrica, ami elszíneződik, ha víz éri? Hogy néz ki, eredeti állapotában, és milyen színű / állagú lesz, ha elázik a telefon?

Figyelt kérdés

Már sokat hallottam arról, hogy van ilyen matrica majdnem minden telefonba. Múltkor szét kellett szedem a telefonomat, mert nem indult el, amúgy csak fehér színű port találtam egy kis kütyű (csajszi vagyok, műszerészek kérem ne verjék a fejüket az asztalba :D ) felett, letöröltem alkoholos fülpiszkálóva, de kicsit béna voltam és a mellette lévő kb 1,5*1cm-es kis négyzet bal sarkát is sikerült letörölnöm. A felszíne fekete matt volt, de ahol sikerült elkapnom, ott is fekete de nem matt, hanem fényes lett... Az volt az? Vagy az más lehetett? (amúgy már működik a telefon :) csak kíváncsi lennék, hogy az-e?

Válaszokat előre is köszi!


2010. jan. 27. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Milyen típusú a telefonod?
2010. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

samsung sgh-d600e (de gondolom ez azonos a d600-al)

:)

2010. jan. 27. 19:12
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem nokiam van és abba volt egy csíkocska ami nedvességre piros lett.Fehér volt eredetileg.
2010. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. jan. 27. 19:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy a:

[link]


oldalon van egy letölthető pdf (sajna rajzot nem találtam) és ott a 20. oldalon a "digit2 és CN700 valamint U700 és U801 által határolt területen volt ez a "bigyó".

(a kifejezés miatt ismét elnézést a szakemberektől)

:)))

2010. jan. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!