Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ONE X vs SAMSUNG GALAXY...

HTC ONE X vs SAMSUNG GALAXY S3? (LENT TÖBB INFÓ)

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem meg? melyik a jobb?

kijelzőben?

gyorsaságban?

melyik fog legkevésbé akadni?(ha egyáltalán akad)

mind a kettő nagyon tetszik ezért nem tudok választani?

érveket ha lehetne

és ha mind a kettőhöz pozitív/negatívot írnátok akkor hálás lennék :)

előre is köszönöm



2012. máj. 17. 16:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő csúcstelefon. Két ilyen paraméterekkel rendelkező telefonnál nem azt kell nézni, hogy az egyik havonta 1x, a másik 2x akad meg, az egyik fél másodperccel előbb bootol be, de a másiknak 5%-al több pixel van egy oszlopban. Nem :)


Azokat a tulajdonságokat kell figylembe venni, amik megragadnak benned, és megjegyzed, hogy igen, ebben különböznek, és nem csak akkor fogod tudni, ha megnézed az adataikat a neten. Ilyen tulajdonságok az anyaghasználat, a kijelző színhasználata és kezelőfelület.

Mindenkinek más jön be. Ezeket mérlegeld:

fém vs műanyag

sense vs touchwiz

természetesebb vs mesterségesebb színek

stb, hirtelen ezek jutottak eszembe


annyira egy szinten van hardveresen a két telefon, hogy a szubjektív kérdésekre adott válaszok kell, hogy eldöntsék a kérdést, amikben mi nem tudunk segíteni, neked kell eldönteni


remélem segítettem :D

2012. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

IPS kijelző: +1 pont HTC-nek

Sense: +1 pont HTC-nek (na jó, ez szubjektív, de a Sense-t többen szeretik és tartják a legjobbnak)

Hardver: +1 SGS3-nak, de nincs nagy különbség

Anyaghasználat (+összeszerelés meg minden): +1 HTC

Ár: +1 HTC

Kamera: valószínűleg +1 HTC-nek, SGS3-ban semmit sem fejlődött, HTC meg most egy normálisabbat rakott bele, mint amit eddig szokott

Dizájn: +1 HTC-nek, és -30000 SGS-nek (komolyan nem tudom milyen dizájnerek dolgoznak ott, és ki volt az a barom, aki pont ezt a formatervet fogadta el)


Erősen HTC vezet.

Akadni mindkettő meg tud akadni néha, de nem vészes, és csak ritkán.

Mindegyiken fog menni minden játék (de van pár Tegra only játék, ami hivatalosan csak Tegra 3-mas telókra jön, viszont 100%, hogy majd "hackerek" megoldják, hogy minden máson is menjen), stb.


HTC One XL még jobb teló, "csak" 2 magos, de az a 2 mag olyan erős, mint a 4 magos Exynos az SGS3-ban vagy a 4(+1) magos Tegra 3 a One X-ben.

2012. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
szerintem nem azokra kéne hallgatni, akiknek -5000-en sem tetszik a dizájnja a sgs3-nak :D figyelj rám. szerintem egy az sgs3 jobb. igaz, meglesz az ára, az hótziher. kijelző? hát samoled hd...vagy slcd2...igaz az slcd2-nek jobban hozza a színeket ez van. gyorsaság? már ebben vezet az s3! egyrészt én tapogattam a one x-t. iszonyatosan jó is meg rossz is, és a rosszat a tegra 3-ra értettem. nem csodálom hogy amerikában inkább a snapdragon 4-et akarják a tegra 3 helyett...igaz látszik a quadrantokon hogy majdnem 5000, de az Exonys Quad jobban teljesít szerintem. Akadás? Hát én azt mondom, hogy nincs tökéletes telefon, bár a frissítések általában néhány problémát megoldanak. Na és most jön a nagyobb kérdés, miszerint neked mi fontosabb az okostelefonban. Hidd el, én is azon voltam először hogy : Jajjj Sony Xperia S *-* csúcsmobil! Ez kell!!. Később : HTC One X...nem rossz ( tapogatás után is ugyanezt mondom) de nagynak tűnik, és látszik hogy ez a tegra még nincs kifejlesztve. Aztán jött az S3: húha nem semmi egy telefon, bár sokan írnak erről a PenTile-ról hogy rossz....Hidd el, nekem is első okostelefon lesz a 3 közül valamelyik, aztán még mindig nem tudok dönteni. Ja igen, kamera. Hát szerintem mind a 2 téren hódít. Szerintem hasonló lett, csak itt Burst Shot ( SGS3 ) - ként lett megoldva a sokfotó egyszerre. A kezelőfelület meg tetszés szerint. Engem nem fogott meg annyira a HTC Sense 4.0. Egyrészt amikor widgetet akarok kihelyezni, nem látom hogy hol van annyi hely, bár jelzi, de nem tudom. az S3-nak meg olyan Nexus fajta kezelőfelület van. A menü is ugyanolyan, meg szinte minden más. Zenei téren elfogadom, hogy a One X viszi a csúcsot, egyrészt a hangzás, másrészt a Beats Audio füles miatt. Szerintem mindent elmondtam, amit akartam, most már csak rajtad áll a döntés :)
2012. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2012. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
ja előző vagyok, és az az előtti is, nagy figyelembe kell venni az akkumulátort! a samsung tényleg végre fel tud mutatni, nem úgy mint a többi telefongyártó ( kiv: Motorola Razr MAXX), de szerintem 2 napot kibír a telefon, ha netezel,telefonálsz,e-mailezel meg 1-2 órát játszol szerintem :)
2012. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát :) +a linket

szerintem sgs3 lesz de azért mind a kettőt meg fogom nyomkodni majd valamelyik boltban :D

hátha mégis htc lesz :D egyébként nekem valamelyik a második okosmobilom lesz

most egy sgs-em van ami jó csak néha laggol akad ezért szeretném lecserélni de csak majd augusztusban.

mindenkinek ment a zöld kéz!

2012. máj. 17. 19:34
 7/27 anonim ***** válasza:
ja körülbelül nekem is akkor lesz meg az sgs3 ;)
2012. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Ha egy stabil telót akarsz iPhone 4S ez az életbe nem fog akadni!;)
2012. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
azt elhiszem hogy nem akadna csak annak már túl kicsi a kijelzője ;)
2012. máj. 17. 23:04
 10/27 anonim ***** válasza:
ilyen időkben nem éri meg az iphone :D
2012. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!