Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ONE X vs SAMSUNG GALAXY...

HTC ONE X vs SAMSUNG GALAXY S3? (LENT TÖBB INFÓ)

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem meg? melyik a jobb?

kijelzőben?

gyorsaságban?

melyik fog legkevésbé akadni?(ha egyáltalán akad)

mind a kettő nagyon tetszik ezért nem tudok választani?

érveket ha lehetne

és ha mind a kettőhöz pozitív/negatívot írnátok akkor hálás lennék :)

előre is köszönöm



2012. máj. 17. 16:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

az iphone soha nem fogja megérni, főleg nem nekünk, európai embereknek.


viszont egy átlag amerikai kombót (iMac, Macbook, Szifon, iPad) viszont tetszetős lenne :D

2012. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Rolesz01 válasza:

Legalább egy hete töröm a fejem a két telefon közül melyiket is válasszam,ezért végigolvastam a lehető legtöbb tesztet, összehasonlítást és arra jöttem rá,hogy Én nem egy újabb androidos telefont keresek hanem valamivel többet és ezidáig a HOX vezetett DE itt jött képbe az SGS3.Olyan plusz dolgokat raktak a telefonba mintha az a készülék tényleg érted lenne és lesné minden mozdulatodat,hogy mikor van rá szükséged,ez az ami megfogott.Egy életérzést kínálnak.A telefon legyen értem nem pedig fordítva,és ezt most hozta is a samu.Nem is kérdés továbbá,hogy csak is SGS3 lehet.Ja és pentil vsgy RGB,szerinted nem mindegy,mindkét készüléknek mesél a kijelzője,és szőr ide szőr oda észre sem venném mert a szolgáltatások halmaza amit ez a

telefon nyújt elveszi a figyelmet róla,és ez a lényeg.Írom ezt úgy,hogy soha nem volt még samsung telefonom csak a baráti társaságomban.Remélem segítettem kicsit.

2012. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
One X. A pentile még ilyen felbontás mellett is feltűnő, Galaxy Nexuson néztem, pedig az még kisebb is.
2012. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Már csak a márka miatt is a HTC :) most is az van :D
2012. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp HTC. A Samsung megint túlárazott egy telót
2012. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
49%
Samsung Galay S3
2012. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
49%
Galaxy
2012. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Itt inkább az a nagy kérdés hogy egy átlagfelhasználónak van-e egyáltalán szüksége 4 magos telefonokra meg még többre? Mert itt tuti nem fognak megállni a gyártók.
2012. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
68%
Ezen én is rengeteget gondolkodom még mindig, úgy hogy már megvan a one X-em, de mindig ugyan oda lyukadok ki -> jobb. És ez teljesen szubjektív, tehát most a saját véleményemet fogom megosztani. Maga a one X is egy elég nagy telefon a maga 4,7" HD kijelzőjével nem hogy az S3 a 4,8" HD kijelzőjével. Ugyebár a htc magonként 1,5Ghz-es és az s3 magonként 1,4Ghz-es. Most nem arra a 0,1Ghz-re verem a f@szom, de kétségtelenül gyorsabb processzorilag a one x mint az s3. Szőrszál hasogatásnak most fölhozhatnám azt, h mivel mindkettő HD (1280×720) fölbontású és a htc kijelzője kisebb mint a s3-é, így a htc-nek élesebb a kiejelzője és mivel a htc-naek magasbb óraszámú a processzora így kisebb kijelzőn nagyobb teljesítményt ér el. (ha van egy közepes kategóriájú pc-d amit rá raksz egy 23"-os full hd monitorra aztán meg egy 17"-os 1024×768as monitorra és tételezzük fel h mind kettőn full grafikán játszottál, egyértelműen a 17"-oson fog akadás mentesen menni a játék.) Meg hát persze a 4.0-ás htc sense kezelőfelület nagyon könnyen kezelhető és mindent megtalálsz ott ahol te azt gondolod. Az utolsó érvem a htc mellett a beats audió. Vettem hozzá egy sennheiser CX-300II-t (az igazi az egy ibeats füles lett volna, de 30 ezret nem szándékoztam kiadni egy fülesért) és úgy szól hogy bef0s0l. Valami hihetetlen milyen hangzása van, nagyon magasra tette ezzel a lécet a htc, nem is beszélve arról hogy a htc egyes modelljeihez ajándékba kapsz is egy monster beats-es fülest ami újonnan boltba 30rugó. Összesítve azért maradtam a HTC melette mert számomra az s3 nem kínál annyi újítást h megérje még rákölteni azt a plussz 50-60ezret. Üdv.
2012. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%

Uccsó, egyszerűen nem vagy tisztàba azzal, hogy akkora a 4 mag sebessége hogy a te órajel/ kijelzőméret elméleted felesleges mert a kijelzőtől nem fognak akadni. Na procik... Úgy sem fogod kihasználni amúgyis köztudottan a Tegra 3 nagyon gagyi, hiába aza 4+1 mag meg a 1.5 Ghz nézz meg egy pár Benchmarkot és akkor beszélj. A beast hangzásról még nem tapasztaltam sokat, de szerintem ugyanaz mint a többi. Azért van amúgy az az ajándék 30k-s füles mert gagyi ára lenne a telefonnak a tudásához képest és elbizonytalanitaná a vásárlókat hogy ha ilyen olcsó akkor jóra ne számits. Nekem egy kicsi problémám van az S3-al a kinézete, de meg lehet szokni. A nagybáttyámnak One X-e van és elég gyatra már a kinézete is. Nekem s3-am van és teljesen kiégített (rossz az aki rosszra gondol). Én 14 vagyok, szóval gyerek. Nem vagyok valami gazdag csak sok rokon van, és a ballagási pénzből vettem meg. Sokan megnéznek az utcán irigykedve ha hív valaki, de teljesen megérte a telefon, és nagyonis többet értek hozzá mint bárki, lesz@rom az irigykedőket, na de az a lényeg, hanem az hogy százszor jobban megéri az s3 azt a 160ezret mint bármelIk mostani mobiltelefon.

Összegezve kívül belül jobb az s3 a One X nél

Ne hallgass a sok HTC fanra nézz közvéleményt, eladási mennyiséget, benchmarkokat. Sok szerencsét a választáshoz!

2012. jún. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!