Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldikánt milyen szolgáltat...

Külföldikánt milyen szolgáltatás lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Szlovák állampolgár vagyok, lakcímkártya nélkül. Egyetemen tanulok, albérletben lakok. T-mobile-nál vagyok domino kártyás.

Szerettem volna előfizetéses lenni, de közölték velem, hogy nem lehetek. Dominó csomagban a tarifák magasak, így is már annyit fizetek....

Kérdésem az lenne, hogy nem tudnátok ajánlani valami költséghatékonyabb megoldást?


2012. máj. 17. 16:41
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a legolcsóbb mobil és vezetékes telefonálás úgy lehetséges, hogy van az okos mobilodon internet (a Vodafone kártyás internettel sok minden nem működik, úgyhogy azt nem javaslom) és előfizetsz valamilyen VOIP szolgáltatónál, mint pl. a freevoipdeal.com. Telepíted a Mobilvoip alkalmazást, innentől ha van normális neted, akkor 1 cent + adó áron hívogatod a legtöbb európai és amerikai mobilt, a vezetékes számokat jellemzően ingyen.


Pc-ről is telefonálhatsz vele.


Néha nem jó a hangminőség, de többnyire teljesen elfogadható, és rengeteget megtakarítasz a segítségével.

2013. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!