Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál legjobb a...

Melyik banknál legjobb a szolgáltatás?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva leszek 18, és a mostani K&H Junior kártyám helyett szeretnék egy rendes dombornyomott kártyát, viszont az nem tudom, melyik banknál lenne a legjobb.

Érdekel mind a költségek, mind a szolgáltatások terén, hogy melyik banknál éri meg legjobban.

Eddigi tapasztalatok szerint OTP felé húzok.


Válaszokat előre is köszi!

17/F


2011. febr. 6. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Az OTP diákcsomagról én is jókat hallottam, de jópofa még a Cibezz díjcsomag is:

-ingyen számlavezetés,

-2x ingyen pénzfelvétel,

-1 év ingyen kártya,

-ingyenes utalás netbankon.


Esetleg Erste Szemeszter, szintén ingyen vezetés, csak 1x ingyenes kp.felvétel, de úgy látom, hogy 0 ft a bankkártya (és nem csak 1 évig).

2011. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem Junior kártyát szeretnék most már, hanem rendeset.
2011. febr. 6. 20:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy arra nincs lehetőség rendszeres havi kereset hiányában?
2011. febr. 6. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyithatsz rendes számlát is nem csak diákot. Csak annak magasabbak lesznek a díjai. Otp a legdrágább bank az nem ajánlanám, egy előnye van csak hogy sok atm-et üzemeltet.

[link]

Ezen a linken van egy összehasonlító táblázat amin meg tudod nézni a bankok ajánlatait.


Ha keveset használod a kártyát akkor AXA-bank éri meg jobban, ha sűrűbben akkor UniCredit.

2011. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fontos lenne nekem hogy dombornyomott legyen, szóval elektronikus úton is tudjam használni, viszont ami most van K&H Junoir az nem az.

Nálunk csak: K&H, OTP, CIB, UniCredit és Budapest Bank érhető el.

2011. febr. 6. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Az OTP-t felejtsd el, az az egyik legdrágább bank (egyedül a devizaszámlájuk nagyon jó).


Én a CIB-et ajánlanám az elektronikus számlacsomaggal. 549Ft a havi számlavezetési díj, de ha lesz rendszeres jövedelmed, bizonyos feltételek mellett ez csak 149Ft.


[link]


NAGYON JÓ az internetbankjuk!!! Minden szokásos tranzakció ingyenes interneten keresztül és ingyen biztosítanak tokent az internetes belépéshez. (Ez egy pici kis számológéphez hasonló kütyü, ami minden internetes bejelentkezéskor és tranzakciókor egy egyedi jelszót generál - tehát mégha feltörik is a számítógépedet, a jelszavadat nem tudják lenyúlni!)


Van internet-kártyájuk is, bár ezt nem ismerem:


[link]


Ha lesz megtakarításod, a malacpersely számlájuk szintén nagyon kedvező! Nincs számlavezetési díj és jelenleg 6%-os kamatozású. Csak havonta minimum 10000Ft-tal kell növelni a megtakarításaidat a számlán és hónap közben nem szabad kivenni róla, mert akkor elvész a kamat. Egy trükk, ha nem tudod vagy nem akarod növelni a megtakarítás összegét 10000Ft-tal: lehet 2 malacpersely számlát is nyitni és hónap vége után az egyikről átutalod a másikra - az egyiket megterheled, lesz rajta 0 Ft - arra hónapra elvész a 0 Ft kamatja, a másikon pedig növeled minimum 10000-rel ezért azon teljesül arra a hónapra vonatkozó feltétel, így megkapod rá a 6%-ot :)


Havi 1 kp felvétel ingyenes bármely hazai ATM-ből.


Több banknál is van számlám, a lakossági szolgáltatásukban a CIB-et szeretem a legjobban - vannak más jó bankok is, de a te igényeidnek szerintem ez a legjobb.

2011. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kell internet bank, mivel egy helyre utalok, az PayPal, ők meg nem fogadnak internetes utalásokat, viszont VISA-s kártya azért kell, mert azt tudnám társítani a PayPal-hez.

Akkor lehet marad a K&H, ha nem írtok rá semmi rosszat.

2011. febr. 7. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb a CIB, 26 éves korodig MINDEN ingyenes. Én másfél éve használom MINDEN szolgáltatásukat problémamentesen. Kellemes bankolást ;)
2011. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!