Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5310 XpressMusic telefon...

Nokia 5310 XpressMusic telefonon hogyan lehet kikapcsolt állapotban szoftvert frissíteni? Ha egyáltalán lehet.

Figyelt kérdés
És az mitől lehet hogy mikor bekapcsolnám simkártyával elfehéredik a kijelző és lefagy, simkártya nélkül meg angolul teszi fel a kérdést hogy elindítja-e a telefont, és mikor rá megyek hogy "accept" akkor le fagy?

2012. máj. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet frissíteni.Amúgy az én telefonommal is volt ilyen gond.Csak én közben nyomogattam a telefonomat és pl hívni is tudtam.A képernyőmmel volt a gond.Vidd el Nokia márkaüzletbe ha van a környéken.Ha nem akkor oda ahol vetted .Ha van rá garancia még... bár már jó pár éve dobták piacra ,nem tudom mikor vetted.De lehet hogy tudnak mondani neked szervizt vagy legalább annyit hogy még javítható e.Amúgy nekem 5310esem volt...
2012. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Phoenix-el lehet, ki kell választani a DEAD USB módot , jó eséllyel szoftverhibás ,viszont ha nem érted amit leirtam,akkor ne kérd,hogy magyarázzam el,mert elég bonyolult lenne :(
2012. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat ! Hát kimondott Nokia szervíz nem hiszem hogy van a környéken, és már garancia sincs :/

A Pheonix program nem sok mindent mond nekem de majd próbálkozok, rosszabb már nem lehet :D

2012. jún. 12. 15:46
 4/4 A kérdező kommentje:
*Phoenix
2012. jún. 12. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!