Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik közép árkategóriás...

Melyik közép árkategóriás mobilt érdemes most megvenni? Alcatel OT-995, HTC One V, Samsung Galaxy S Plus, LG Optimus Black P970, vagy más?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-995 milyen? Úgy tűnik elég sokat tud és elég olcsó is. Ennél attól félek, nem lesz frissítés, meg annyira nem tetszik a kezelőfelülete sem. De megszoknám, ha arról lenne szó. Szerintetek?

HTC One V -vel a Legend kinézet a bajom, meg egy apróság és kevésbé fontos, hogy nincs első kamerája. Igazából azért vonzódom a HTC-khoz, mert rendesen csinálják a frissítéseket és automatikusan teszi is fel a telefon.

Samsung Galaxy S Plus-ról mi a véleményetek? Elég vegyeseket olvastam róla.

T-mobilos kell nekem mindenképp, mert aranykártyás vagyok ott, és kb ezeket látom megfelelő árkategóriában.

LG Optimus Black P970 is van még, arról kb semmit nem tudok, mert az a márka eddig nem nagyon érdekelt. De hát az alcatellel is pont így voltam.

Érdemes esetleg várni valamire?

Erősen gondolkodom, hogy nem görcsölök ezen, és veszek egy HTC Rhyme ot, vagy Desire S-et, de ha az előzőekből kéne választani, ti melyiket választanátok és miért?


2012. máj. 12. 16:32
1 2 3
 1/22 petko333 ***** válasza:

Sony Ericsson live walkmen

Sony ericsson xperia mini pro mondjuk az felső kategoriás

2012. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
10%
Galaxy ace nekem is az van es nagyon szeretem jo telo :)
2012. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
alcatel vagy one v vegyél szerintem a mini pro meg hol felső kategória ?? felső a xperia S s2 meg az iphone 4s meg még a htc one x,s
2012. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem a sony ericssonok csúnyák. Túl szögletesek. Nagy kijelzőset keresek, nem minit. És az általad írtaktól egy kicsit jobbat szeretnék. A közép kategória tetején kb.
2012. máj. 12. 16:45
 5/22 A kérdező kommentje:

Igazából rászánnék úgy egy 60e Ft körüli összeget. És ebből a legjobban szeretném kihozni. Ezeket találtam kb, amik árban ott vannak.

Néztem 80-90-ért is, ha annyival jobb lenne akkor még az is beleférne, de inkább nem.

2012. máj. 12. 16:49
 6/22 anonim ***** válasza:

Ezek közül az Alcatel van megpakolva a legjobban minden földi jóval és T-mobilnál most nagyon megéri. ICS lesz rá, már megjelenése előtt is ezzel reklámozták. A komolyabb hátrányai a picit gyengus kamera és a nem túl magas pixelsűrűségű kijelző (217 ppi, mondjuk még bőven nem Galaxy Ace kategória, de azért aki nagyon akar az bele tud kötni).

Ha számít a név akkor esetleg a HTC is jó lehet, bár ez kicsit gyengébb hardver, ugyanezt tudja az Xperia Ray is, jobb kijelzővel.

S plus felejtős szerintem, az Alcatel is ugyan ilyen, sőt jobb mert van benne vaku, hdmi kimenet, lesz rá ICS frissítés és az Amoled kijelzőt is hanyagolták szerencsére.

LG-ket őszintén szólva én személyesen nem szeretem, nem igazán értenek az Androidhoz, akad, fagy, sok baja van, annak ellenére, hogy a Black egy elég jól összerakott készülék. Hivatalos ICS erre se lesz.


Summa summarum én a felsoroltak közül az Alcatel OT-995-öt venném, ennyi pénzért ajándék. Ezután a sorban ajánlanám az Xperia Neo V-t, vagy Ray-t, végül negyediknek a HTC One V-t.

2012. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha tudsz hűségel venni akkor 62 ezer az arc s nagyon megéri :D ezek közül az alcatel.
2012. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
t mobilenál.
2012. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

alcatel

jó teló

nagyon jó árarány

2012. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igazából az ár-érték arány nem feltétlenül elsődleges, mert amit rászánok, azt rászánom és kész. Csak max 60-70 közötti összegér a legjobbat keresem.

Jó, nem utolsó, hogy ez jóval olcsóbb, csak épp ez az aggasztó is benne. :) Nem derült ki eddig róla semmi szériahiba?

2012. máj. 12. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!