Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam az iphonom (sűrgős)?

Elhagytam az iphonom (sűrgős)?

Figyelt kérdés
szal ma délután az egyik telefonfülkében (szerintem ott) hagytam el az iphone 4s-emet.Hogyan találhatnám meg?nincs benne gps vagy valamilyen nyomkövető?jah és bevolt kapcsolva.am elképzelhető hogy aki megtalálta az elviszi egy spéci ilyen telefonoshoz aki anyira ért hozzá hogy a gps-t kitudja kapcsolni benne hogy ne találjam meg?
2012. máj. 17. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annak már annyi. Ha kivan kacsolva a telefonod már lenyomozhatatlan és ha olyan találta meg aki konyít ezekhez valószínű addig be sem kapcsolja ameddig szakértőnél kinem iktatja az imeit meg a gps-t A sim kártyádat szerintem tiltasd le ha előfizetéses imei száma alapján is kikapcsoltathatod a telefont bár ha kiütik az imeit akkor már ugyanúgy tudja használni a megtaláló.
2012. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem búcsúzz el tőle...
2012. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de szerintem nem lehet azt a követő cuccot kiiktatni vagy de?
2012. máj. 17. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
iphone-nál nem tudnak mit csinálni az imeivel, max ha teljes alaplapot kicserélik. egyébként tényleg nem lehet már bemérni. ahhoz, hogy gps alapján bemérd, wifinek vagy adatforgalomnak be kell lennie kapcsolva.
2012. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szal akk mindenféle képpen megtudom találni akármekkora hacker is legyen nem?
2012. máj. 17. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok esély van arra hogy te visszaszerezd az iphoneod. Menj be a szolgáltatóhoz és tiltasd le. nem hiszem hogy le tudnád nyomozni max a rendőrség ha nem nyúlkálnak nagyon bele a telefonba de mivel ez nem lopás hanem elhagyás ezért a rendőrség se fog ezzel foglalkozni.
2012. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá hackernek lennie, ha valaki épp megtalálja, és nem becsületes(mert nyilván aki ilyet talál, és tisztába van azzal, hogy keresni fogják, és imeivel nem tud mit kezdeni, meg is találnák, akkor lenne benne egy kis félsz), akkor beviszi az első telefonos boltba, addig ameddig nincs letiltva(márpedig úgy tűnik, nemigazán kapkodod magad, hogy bemenj szolgáltatóhoz), mert ő megkapja érte a 70-80ezer Ft-ot, aztán, hogy utánna végül letiltják, azon már csak a boltos szív.
2012. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!