Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemsokára telefont szeretnék...

Nemsokára telefont szeretnék vásárolni, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
kb. 45.000 Ft-ig szeretnék telefont vásárolni, ami fontos nekem: android, érintőképernyős, lehető legtovább bírja az akksija (tudom, hogy az androidos telefonok akksija nem bírja sokáig), ne akadozzon, fagyjon le, viszonylag készítsen jó képeket. Ti mit ajánlotok?

2012. máj. 18. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A Live jó döntés, vagy ha belefér, 50-ért kapsz kártyásan OT-995-öt.
2012. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
android és a jó aksi idő és a néhai lefagyás nem fér össze...
2012. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Normális rommal összeférhet. Le sose fagynak, és ha nem piszkálom, sokáig bírja a Blade is, a Defy is.
2012. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
vegyél zte blade-t nekem az van hát mindenki máshogy tekint rá úgy hogy én szeretem mert amúgy is én olcsó telefont néztem ki magamnak nem valami nagyon komolyat
2012. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45 ezres kerettel már ne Bladet vegyen. Jó telefon volt, nekem is van egy, de 20-nál többet már nem nagyon ér.
2012. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
De a Blade-et is 33 ezerért adják minimum. Gagyi telefonokat adnak drágán. Kivéve a Minit és SE Live-ot. De ha nincs rá 50 ezred, akkor ár arány értékben gagyit fogsz kapni.
2012. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!