Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van ha a bejövő hívásaimat...

Mi van ha a bejövő hívásaimat szextelefonra irányítom át?

Figyelt kérdés
A hívó fél fizeti a számlát?

2012. máj. 19. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, de te is átirányítási díjat, szolgáltatók tarifatáblázatában megvan, hogy ez mennyi.

[link]

itt például ennyi. persze lehet, hogy emeltdíjas számokra nem lehet átirányítani.

2012. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen,de amennyit beszél,te ugyanúgy perkálsz,úgyhogy ez nem jó ötlet:)
2012. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez akkor is így van ha simán a telefonomon állítom be az átirányítást? Lehet hogy így nem is tudom átirányítani ha nincs mondjuk rajta pénz?


Csak azért kérdem, mert van egy retardált f*sz, aki Októberben elkérte a számomat, merthogy az övé lemerült és hogy az anyja fel tudja hívni. Én azt hittem hogy megadja az anyjának az én számomat, de nem, ő beállította az átirányítást a telefonján, és azóta nem tudja vagy nem hajlandó kikapcsolni, és nagyon úgy tűnik hogy le is szarja hogy amikor épp ki van kapcsolva, hozzám jönnek a bejövő hívások. Ja és még neki áll feljebb, hogy miért nem jópofizok a haverjaiva. Tegnap 4-5x felhívtak, miközben a házi dolgozatomat csináltam hogy le tudjam adni éjfélig, és k*rvára idegesített. Lehet ezt szolgáltatón keresztül letiltatni vagy valami? Én djuice-os vagyok, ő pedig T-mobilos.

2012. máj. 19. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
A szextelefonok mellékekre vannak osztva, és csak akkor számláz, ha kiválasztod a melléket és felveszik.
2012. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hívd a rendőrséget, vagy irányítsd tovább a hívásokat a rendőrségre.
2012. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hivas, a hivo fizeti azt amit a te telefonodra hiv, te fizeted azt amire atvagy kapcsolva, te fizetned neki a sextelefonalast
2016. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!