Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-as telefonnal...

Samsung S5230-as telefonnal az a gondom, hogy ha foglalt vagyok és más is éppen akkor hív engem, nem foglaltat jelez neki, hanem mintha ki lennék kapcsolva, miért nem engedi aktiválni?

Figyelt kérdés
Tudom hol kell ezeket beállítani (Beállítások/Alkalmazás beállítások/Hívás/Hanghívás/Hívásátirányítás/Ha foglalt) nem engedi módosítani. Aki tudja, segítsen légyszi

2012. máj. 19. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

de sztem nem itt kellene beállitanod,mert ez hivásátirányitas .hivásvárakoztatást kell bekapcsolni.

alkalmazas beall--hivás--hanghivás--hivásvárakoztatás!

nem??

2012. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a hívásvárakoztatásom ki van kapcsolva, fogalmam sincs, szerinted?
2012. máj. 19. 14:28
 3/4 A kérdező kommentje:
elvileg a hívásátirányítás/ha foglalt menüben eredetileg a hangposta van betáplálva, azt nem tudom kitörölni, sem kikapcsolni a funkciót
2012. máj. 19. 14:30
 4/4 A kérdező kommentje:
na ok, bekapcsoltam a hívásvárakoztatást, majd meglátjuk mi lesz, azért köszi
2012. máj. 19. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!